08
Październik

Wyniki 6 Polskich Mistrzostw Dyskowców

KLASYFIKACJA GENERALNA – DYSKOWCE DZIKIE (WILD DISCUS)

I miejsce                     Injaaz Discus

 

II miejsce                    Robert Wesoły

 

III miejsce                   Injaaz Discus / Chens

 

 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA – DYSKOWCE HODOWLANE (BREEDED FORM)

 

I miejsce                     Injaaz Discus / Chens

 

 

 

II miejsce                    Elżbieta Zajonz

 

 

 

III miejsce                   Grzegorz Staszak

 

DYSKOWCE DZIKIE (WILD DISCUS)

 

GRUPA „A” – DYSKOWIEC HECKEL’A – HECKEL

 

Waldemar Bernecki – I miejsce

 

 

Jacek Skwieciński – II miejsce

 

 

Artur Zgutka – III miejsce

 

 

GRUPA „B” – BRĄZOWE – BROWN

 

Injaaz Discus / Chens – I miejsce

 

 

Krzysztof Kluczka – II miejsce

 

 

Łukasz Tupcik – III miejsce

 

 

GRUPA „C” – NIEBIESKIE – BLUE

 

Injaaz Discus – I miejsce

 

 

Robert Wesoły – II miejsce

 

 

Injaaz Discus / Chens – III miejsce

GRUPA „D” – ZIELONE – GREEN

Robert Wesoły – I miejsce

 

 

Jacek Skwieciński – II miejsce

 

 

 

Mateusz Martyniuk – III miejsce

 

 

DYSKOWCE HODOWLANE (BREEDED FORM)

GRUPA „E” – TURKUSOWE ZE WZOREM – STRIPED TURQUOISE

Mark Neill – I miejsce

 

 

Joanna Dudzik – Wesoły – II miejsce

 

 

Grzegorz Staszak – III miejsce

 

 

GRUPA „F” – TURKUSOWO NIEBIESKIE – SOLID TURQUOISE

 

Tomasz Jagodziński – I miejsce

 

 

Natura Discus – II miejsce

 

 

Jozef Minčák – III miejsce

 

 

GRUPA „G” – GŁADKIE CZERWONE – SOLID RED DISCUS

 

Elżbieta Zajonz – I miejsce

 

 

Janusz Zajonz – II miejsce

 

 

Janusz Zajonz – III miejsce

 

 

GRUPA „H” – GŁADKIE – SOLID DISCUS

 

Adam Piwowarczyk – I miejsce

 

 

Joanna Dudzik – Wesoły – II miejsce

 

 

Łukasz Tupcik – III miejsce

 

 

GRUPA „I” – DROBNOWZORZYSTE – FINE PATTERNED

 

Injaaz Discus / Chens – I miejsce

 

 

Grzegorz Staszak – II miejsce

 

 

Elżbieta Zajonz – III miejsce

 

 

GRUPA „J” – GRUBOWZORZYSTE – THICK PATTERNED

 

Injaaz Discus / Chens – I miejsce

 

 

Janusz Zajonz – II miejsce

 

 

Stanisław Kaczorowski – III miejsce

 

 

GRUPA „K” – KROPKOWANE – SPOTTED

 

Mark Neill – I miejsce

 

 

Elżbieta Zajonz – II miejsce

 

 

Injaaz Discus / Chens – III miejsce

GRUPA „L” – NIEKLASYFIKOWALNE – UNCLASSIFIED

 

Injaaz Discus / Chens – I miejsce

 

 

Krzysztof Kluczka – II miejsce

 

 

Injaaz Discus / Chens – III miejsce

MEMORIAŁ ANDRZEJA OGRODNIKA

 

GRUPA „PBC” –  POLSKIE BIAŁO CZERWONE – POLISH WHITE AND RED

 

Łukasz Tupcik – I miejsce

 

 

Mark Neill – II miejsce

 

 

Stanisław Kaczorowski – III miejsce