28
Październik

Wyniki 5 POLSKICH MISTRZOSTW  ŻAGLOWCÓW

WYNIKI

5 POLSKICH MISTRZOSTW  ŻAGLOWCÓW

POZNAŃ 2018

 

 

ŻAGLOWCE NATURALNE

 

GRUPA A – ŻAGLOWIEC WYSOKI – ALTUM

MIEJSCE 3           RADOSŁAW KOPROWSKI                             80,60

 

MIEJSCE 2           MAGDALENA KOPROWSKA                        84,20

 

MIEJSCE 1           RADOSŁAW KOPROWSKI                             85,20

 

GRUPA B – ŻAGLOWIEC LEOPOLDA

MIEJSCE 2           ANDRZEJ KOCIOŁKOWSKI                            71,60

 

MIEJSCE 1           ANDRZEJ KOCIOŁKOWSKI                            79,00

 

GRUPA C – ŻAGLOWIEC SKALAR

MIEJSCE 3           TOMASZ ULER                                                  76,20

 

MIEJSCE 2           TOMASZ ULER                                                  77,40

 

MIEJSCE 1           MARIA KOCIOŁKOWSKA                              81,40

 

ŻAGLOWCE HODOWLANE

 

GRUPA D – PRĘGOWANE

MIEJSCE 3           BOGUSŁAW MICIŃSKI                                   73,20

 

MIEJSCE 2           ALICJA KOWALCZYK                                       74,20

 

MIEJSCE 1           BOGDAN MOSÓR                                           79,40

 

GRUPA E – GŁADKIE

MIEJSCE 3           KRZYSZTOF GAJOSZEK                                  77,60

 

MIEJSCE 2           GRZEGORZ MIERZEJEWSKI                          83,40

 

MIEJSCE 1           EWA WITCZAK                                                 84,20

 

 

GRUPA F – WZORZYSTE

MIEJSCE 3           EWA WITCZAK                                                 76,60

 

MIEJSCE 2           KRZYSZTOF GAJOSZEK                                  78,20

 

MIEJSCE 1           AGNIESZKA OLECH                                         79,20

 

GRUPA G – DŁUGOPŁETWE

MIEJSCE 3           EWA WITCZAK                                                 76,20

 

MIESJCE 2           GRZEGORZ MIERZEJEWSKI                          76,60

 

MIEJSCE 1           EWA WITCZAK                                                 78,00

 

 

GRUPA H – KLASA OTWARTA

MIEJSCE 3           KRZYSZTOF GAJOSZEK                                  71,80

 

MIEJSCE 2           GRZEGORZ MIERZEJEWSKI                          77,40

 

MIEJSCE 1           ANDRZEJ KOCIOŁKOWSKI                            81,00

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

ŻAGLOWCE NATURALNE

 

MIEJSCE 3           MARIA KOCIOŁKOWSKA                              81,40

 

MIEJSCE 2           MAGDALENA KOPROWSKA                        84,20

 

MIEJSCE 1           RADOSŁAW KOPROWSKI                             85,20

 

KLASYFIKACJA GENERALNA

ŻAGLOWCE HODOWLANE

 

MIEJSCE 3           ANDRZEJ KOCIOŁKOWSKI                            81,00

 

MIEJSCE 2           GRZEGORZ MIERZEJEWSKI                          83,40

 

MIEJSCE 1           EWA WITCZAK                                                 84,20