30
czerwiec

ZJAZD KLUBOWY

W dniach 2-5 czerwca 2022 roku odbył się zjazd członków klubu PKMD oraz zaproszonych gości. Jak zwykle mogliśmy liczyć na przedstawicieli firmy Diversa. Spotkanie miało miejsce w uroczo położonym hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie. Atmosfera jak zwykle była fantastyczna. Tym razem nie zabrakło z nami pierwszego prezesa naszego Stowarzyszenia – Aleksandra Krawcewicza znanego wszystkim bywalcom forum PKMD jako „cocoloco”. Podczas uroczystej kolacji podziękowaliśmy Alkowi za jego ciężką pracę na rzecz PKMD wręczając pamiątkową statuetkę.

Jedną z atrakcji, którą zaplanowaliśmy na pobyt nad Narwią był spływ kajakowy rzekami Pisa i Narew. Naturalna wrażliwość miłośników dyskowców potęgowała odbieranie otaczającej nas przyrody i ładowanie akumulatorów pozytywną energią tak aby starczyło jej do następnego spotkania oraz pomogło stawiać czoła pandemicznej rzeczywistości.

Niedosyt spotkań, możliwości organizacji dużych imprez, mistrzostw dyskowców i żaglowców przekłada się na organizowanie spontanicznych zjazdów oraz wizyt i rewizyt lub jak kto woli wzajemnej „wizytacji” naszych domowych zbiorników.

Nie opadły jeszcze emocje po spotkaniu nad Narwią a już myślimy o następnym. Administrator naszej grupy na FB zamiesił ankietę na temat spotkania integracyjnego „Jesień 2022”, link do ankiety tutaj

 

Zamieszczam kilka zdjęć z naszego spotkania