Ruszyła impreza w Krakowie

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 02 cze 2006, 07:25

Tomku... ustaliliśmy że fotek ryb nie będzie do czasu ogłoszenia wyników. Mogę tylko napisać że jest bardzo dużo ładnych ryb więc konkurencja ogromna. Nie zachowam się chyba nieregulaminowo jak powiem że ocena była bardzo trudna sądząc po tym że sędziowanie rozpoczęte odprawą sędziów przez przewodniczącego Pana Degena o godz 13-stej zakończyło się o godz 21:29 kiedy to otrzymałem ostatnią kartę sędziowską.
żadnych fotek zwycięzkich ryb aż do chwili kiedy właściciele nie otrzymają oficjalnych potwierdzeń czyli nagród . Żadnych fotek wystawionych ryb nie zamieścimy przed zakończeniem mistrzostw . Każdy ma za to prawo na własny użytek zrobić sobie tyle fotek ile zapragnie a poźniej zamieszczać i oceniać wirtualnie .

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 02 cze 2006, 07:28

Rany za godzinę i 33 minute otwarcie a ja .......... jeszcze nie uczesany ;)

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3276
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: stanpiter » 02 cze 2006, 07:37

Alek na 15 z minutami dostarczę Ci jakieś zgrzebło, wcześniej nie mogę :D

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 02 cze 2006, 08:00

cocoloco pisze:Rany za godzinę i 33 minute otwarcie a ja .......... jeszcze nie uczesany ;)
Prezesie wyczuwam nutke zdenerwowania :) Niepotrzebnie,wszystko zostało dopięte na ostatni guzik!! Impreza musi się udac,poprostu musi :D

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 02 cze 2006, 10:48

. My jako prawdziwi męszczyżni czesząc się ręcznikiem frotte nie musimy przejmować się fryzurą jacek664



Dołączył: Gru 30, 2004
Posty: 1131
Pomógł: 35 razy

Skąd: krotoszyn

Imie i nazwisko: aleksander krawcewicz
Status: Offline Wysłany: Cze 02, 2006 - 08:28


Rany za godzinę i 33 minute otwarcie a ja .......... jeszcze nie uczesany

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 02 cze 2006, 10:58

Sorry p Prezesie .Ale co rano mam ten sam dylemat . Czym się uczesać ...jacek664 :wink:

CzarneSlonca

1 wrazenia

Post autor: CzarneSlonca » 02 cze 2006, 11:45

Witam!

Po 10 bylem w przerwie miedzy praca zobaczyc jak z grubsza wyglada zoo-festiwal w praktyce. Oszolomiony nie zostalem natomiast trzeba przyznac ze wszystko jest jak nalezy. Niektore stoiska b ciekawe i ladnie zaaranzowane. CO do samych dyskow to znawca w temacie nie jestem ale kilka ryb ogladalem b dokladnie :-) chyba najbardziej podobal mi sie okaz 82k ...niestety kilka akwa dalej plywa ryba dosc powaznie ranna...chyba nie powinna sie w ogole znalkezc w wystawowym baniaku...

pozdrawiam i gratuluje!

P.S. zycze duzej frakwencji! bo rano bylo cienko ale to chyba normalne...lenie musza sie obudzic a pracusie skonczyc prace...

Awatar użytkownika
marcinw
zarząd pkmd
Posty: 721
Rejestracja: 15 sty 2006, 21:41
Imie i Nazwisko: Marcin Wilk
Miejsce zamieszkania/miasto/: Częstochowa
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: marcinw » 02 cze 2006, 12:02

gratuluje dobrego gustu - ruba ze zbiornika 82 to naprawdę ładny okaz, jeśli chodzi o tą chorą bidulke to niestety właściciel decyduje jaka ryba znajdzie się w zbiorniku konkursowym choćby miała wielkość 5-cio złotówki i kształt śledzia to i tak musi zostać dopuszczona do oceny. Inna sprawa to stres związany z transportem, nieumiejętne poławianie ryb (uszkodzenia mechaniczne), odmienne parametry wody itp itd...

CzarneSlonca

wow

Post autor: CzarneSlonca » 02 cze 2006, 12:15

Musze przyznac ze dorosle osobniki zrobily na mnie duze wrazenie i stad decyzja ze trzeba zaczac hodowac paletki. Niestety sa na 3 miejscu :-)
Teraz jest dopieszczanie non mbuny z malawi, potem zimnowodne i paletki...

sorki za maly offtopic

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 02 cze 2006, 12:24

marcinw pisze:gratuluje dobrego gustu - ruba ze zbiornika 82 to naprawdę ładny okaz, jeśli chodzi o tą chorą bidulke to niestety właściciel decyduje jaka ryba znajdzie się w zbiorniku konkursowym choćby miała wielkość 5-cio złotówki i kształt śledzia to i tak musi zostać dopuszczona do oceny. Inna sprawa to stres związany z transportem, nieumiejętne poławianie ryb (uszkodzenia mechaniczne), odmienne parametry wody itp itd...
No wlasnie czy nie powinna odbywac sie jakas ocena wstepna dopuszczajaca ryby do konkursu i eliminujaca z niego ryby delikatnie rzecz ujmujac "niestandardowe" ?

pozdrawiam

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 02 cze 2006, 12:30

Nie gniewaj się gościu , ale krytka z twojej strony, jest w pełni nie uzasadniona . Wystawienie dyska , dla każdego odważnego hodowcy jest czymś wielkim , i odważnym . Jeżeli nie potrafisz pochwalić się swoim dorobkiem hodowlanym , to nie krytykuj , tylko daj przykład . Moc pracy ,w której brało udział wielu członków PKMD , nie pójdzie na marne . Już teraz mam plan zorganizowania następnych MISTRZOSTW ZOOFESTIWAL KRAKÓW . Wierzę " W jednośći siła " :| jacek664

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 02 cze 2006, 12:41

jacek664 pisze:Nie gniewaj się gościu , ale krytka z twojej strony, jest w pełni nie uzasadniona . Wystawienie dyska , dla każdego odważnego hodowcy jest czymś wielkim , i odważnym. :| jacek664
Jacek czym innym jest odwaga a czym innym brak samokrytycyzmu osoby wystawiajacej swoje ryby. Spojrz wokolo ile na ulicach panien z golym pepkiem ktorym sie tluszcz na spodnie wylewa :wink: taki drobny przyklad.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 02 cze 2006, 13:01

Jestem samo krytyczny .Wcale nie dziwi mnie Twój nieobiektywizm ,skoro nie potafisz przestawić własnych dokonań hodowlanych , to przynajmniej przestaw kolegom Swoje plany na 'jutro' .Jak jest dobrze mieć jest takich ludzi pod sobą którzy nic nie robią , tylko krytykują :evil: jacek664 A tak wogóle dobrym wychowaniem było by uzupełnienie Twojego profilu . Czyż byś wstydził się swojego nazwiska :?:

Awatar użytkownika
deptak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 489
Rejestracja: 03 kwie 2005, 20:46
Imie i Nazwisko: Adam Deptuła
Lokalizacja: Marki
Kontaktowanie:

Post autor: deptak » 02 cze 2006, 13:10

Rozumiem Jacek ze to Twoja ryba ? Ja nic nie krytykuje tylko stwierdzam fakt opisany przez Goscia a potwierdzony przez Marcina. Festiwal to nie wystawa w regionalnym domu kultury tylko impreza miedzynarodowa. Jesli chodzi o cos co nazwales "dobrym wychowaniem" to Twoj ostatni post jest od tego bardzo daleki.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
margod
junior
junior
Posty: 90
Rejestracja: 20 maja 2006, 22:21
Lokalizacja: Czeladź
Kontaktowanie:

Post autor: margod » 02 cze 2006, 13:21

Witam Wszystkich
Super, że udało się zorganizować taką imprezę. :D :D Już nie mogę doczekać się kiedy przyjadę i zobaczę na własne oczy.

Odpowiedz

Wróć do „I Mistrzostwa Dyskowców Kraków 2006”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości