Przykry temat

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

lara
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1169
Rejestracja: 06 gru 2004, 18:31
Imie i Nazwisko: Ilona Tylkowska
Lokalizacja: Stade
Kontaktowanie:

Przykry temat

Post autor: lara » 21 kwie 2005, 20:43

Dlugo zastanawialam sie nad napisaniem tego smutnego i przykrego postu. Doszlam jednak do wniosku, ze prawdzie nalezy sie swiatlo dzienne.
Mianowicie chce poruszyc temat, o traktowaniu forumowiczow, moderatorow i czlonkow PKMD przez Forum Mysiar.
Jak wiemy link widnieje na naszej stronce, co mi podnosi niezmiernie cisnienie to fakt ze na owym forum FDMD zostaje wszystko czynione by zatrzec jakiekolwiek slady PKMD. Niewygodni czlonkowie (szpiedzy), sa dyskretnie blokowani w swych czynnosciach ,czytaj wypowiedziach.
Co gorsze, wiarze sie to z niemozliwoscia usuniecia konta.
Czyz nie kojarzy sie to z dyktatura?
Kiedys FDMD bylo dla mnie najwarzniejszym forum, przebywalam tam chetnie.
Widze tylko na dzien dzisiejszy, chec zarobienia kasy przez Pana Moderatora. Podupadlosc forum, zwiazane z obnizeniem i strata wartosciowych ludzi-czlonkow, ktorzy wnosili naprawde duzo wiedzy i zaangarzowania.
Na dzien dzisiejszy zostala z nich tylko mala garstka,ktorzy sa zablokowani w swych czynnosciach.
Zwracalam sie z wielokrotnymi prosbami do Pana Moderatora Mysiara, w sprawach technicznych jak i o pomoc . Do dzis niema odpowiedzi.
Pisze to na tym forum, z tego wzgledu ze moze przeczyta to szanowny Pan Moderator, i z laski swojej usunie moje konto z Forum FDMD.
Chce rowniez wyrazic tym postem moj zal, ktorego nie moge umiescic na odpowiednim miejscu.
Mysle ze niebeda mi tego mieli za zle Admini i Moderatorzy tego Forum, ktore jest teraz moim domem.

Ilona Tylkowska


p.s przenioslam ten artykol, w ten dzial by byl dla wszystkich czytelny! prosze moderatora o usuniecie tego watku z dzialu PKMD - dyskusje.

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 21 kwie 2005, 21:52

Widzisz Laro ja to już zauważyłem dużo dużo wcześniej i tez dałem sobie upust swoim żalom http://www.pkmd.pl/index.php?name=PNphp ... wtopic&t=4.
Co tu dużo mówic a raczej pisać - zachowanie godne pożałowania.
Sam jeszcze zauważyłem jedną smieszną rzecz kilka dni po całej aferze. Pan główny moderator stał nazbyt uprzejmy i miły dla pozostałych członków swojego forum i zabierał głos niemal w każdym poście - teraz znów jest cisza z jego strony, jedynie tak jak piszesz nie zapomniał o klawiszu delete. :lol:

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 22 kwie 2005, 19:54

Właściwie mogłem się nie wypowiadać w tym temacie bo coż nowego można powiedzieć na ten temat . Byłem członkiem tamtego forum i zawsze twierdziłem że to najlepsze forum w polsce . Niestety obecnie już tam nie chodzę i nie mogę odpowiedzieć co dlaczego i po co . Nic nie jest wieczne ( oprócz - wiecznej miłości wiecznego odpoczynku i wiecznego pióra : ja twierdze że z tych 3 rzeczy najbardziej trwałe jest wieczne pióro ) Forum to nie właściciel czy zarząd jakiegoś klubu bo forum to ludzie którzy na nie przychodzą i tworzą jego atmosferę . Kiedy powstawało to forum prosiłem aby nie obarczano mnie funkcją moderatora i jestem wdzięczny tym którzy dali się przekonać abym nie posiadał tej funkcji . Dlaczego ?? dlatego że każdy człowiek ma swoje za paznokciami i nie chciałem abym narzucał styl tego forum swoimi przywarami i wadami . Jednak na tym portalu nigdy nie będziemy stosować techniki zamykania ust bo cenzura i podnoszenie swojej ważności poprzez usuwanie innych z głosu bo to skaza ludzi malutkich o niskim współczynniku IQ .
Dzisiaj nadal nie mam zamiaru napisać dlaczego odeszłem z z fan klubu Mysiara było minęło ( proszę nie pytać skąd idę ale dokąd zmierzam ) .
Mam nadzieję że Lara zostanie dopuszczona do głosu że ten post przeczytali ludzie którzy są tu i tam . Może nawet przeczytają go osoby które zajmują się administracją forum Mysiar.
Z mojej strony napiszę tak - wartość człowieka to nie jego stan konta ani funkcja czy przyznany tytuł - wartość człowieka to wiedza którą posiada oraz jego godność osobista .
Nieraz prosty szary członek znaczy więcej niż prezes pod palmą , siedzący za biurkiem z mahoniu rzucający obietnice bez pokrycia i udający jaki to on jest ważny .
Mnie życie nauczyło takiej dewizy - jeżeli obiecujesz dotrzymaj ,,jeżeli odchodzisz to zrób to z honorem , a zagrywki kto ważniejszy to dziecinada żywcem przeniesiona z pisakownicy przez przeterminowane bachory .
Może nie każdy mnie lubi może niektórzy nawet nienawidzą ale ja zacznę nienawidzić siebie jeżeli stracę do siebie szacunek .

Mądre dziecko jak piaskownica jest brzydka nie płacze ale zabiera zabawki i idzie do innej . Życie zweryfikuje nawet tą piaskownicę kiedy z niej dzieci odejdą i najnormalniej w świecie zejdzie na psy ( właściwie nie zejdzie ale kilka psów do niej za potrzebą wejdzie ).

Ja nie obraziłem się na osoby które negują potrzebę powstania PKMD - mam wielu kolegów "po drugiej stronie barykady" ;) więc nie zrozumiem dlaczego ktoś lub coś chce dokonać podziału . Przetrwaliśmy ataki że defraudujemy składki że robimy to dla kasy i stołków . Przetrwamy szykanowanie członków PKMD na pewnym forum bo nasza siła to bezinteresowność a nie robienie czegoś tylko dla kasy .

Poprostu ja kocham paletki i aby je kochać nie potrzebuję aplauzu innych ani też osób które będą podziwiać tą miłość . Oświadczam że nie zarobiłem ani 1 grosza na akwarystyce a jak wyglada bilans przemilczę bo jeszcze żona przeczyta ;) .

Dlatego jestem jaki jestem i jestem tu !!

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 23 kwie 2005, 08:04

Czytam,czytam i nie wierzę .Nie chcę mi się wierzyć ,ze Mysiar blokuje z premedytacją bo sam jestem spóżnionym członkiem PKMD,ale Lara pisała do mnie juz w tej sprawie i oto co postanowiłem .

Ja nie mam problemu z pisaniem jakichkolwiek postów na forum Mysiara i dzisiaj w otwartych dyskusjach zamiescze ten problem .Może ktos to wyjaśni problem jak nie Piotrek to ktoś z moderatorów.
To chyba tyle ,zobaczymy jak sie to rozwinie.

Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

Leszek_P
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 08 sty 2005, 13:42
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Przykry temat

Post autor: Leszek_P » 23 kwie 2005, 08:52

lara pisze:...Podupadlosc forum, zwiazane z obnizeniem...
Laro ta szpila mnie trochę ukuła. Jedno forum cechuje spontaniczność i żywiołowość. Ceną za to jest duża ilość zbytecznych i mało merytorycznych postów. Drugie forum ma wytyczony cel, do którego konsekwentnie zmierza. Oba się wzajemnie uzupełniają.

P.S.
Laro zawsze można przeczytać swój post i coś w nim zmienić. Mam na myśli tylko i wyłącznie to o podupadłości.

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 24 kwie 2005, 08:03

Sprawa się wyjasniła .
Cytuj: DARIUSZ TROCHIMOWICZ 23 Kwi 2005, 09:14
Mam zapytanie do Piotrka lub innych moderatorów :
Czy to prawda ?


Mysiar cyt.
To nie jest prawda.
Każdy kto się zaloguje może pisać na forum, chyba że ma problem z przegladarką.

Cytuj: RobertN 23 Kwi 2005, 21:53
Napisz może jakąś ogólną instrukcję, jak mogą sobie z problemem przeglądarki poradzić.


Mysiar cyt.
najprościej przestać używać IE i przesiąść się na Firefox'a
ja nie mam takich problemów więc nie mam o czym pisać .

To chyba tyle .
Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

lara
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1169
Rejestracja: 06 gru 2004, 18:31
Imie i Nazwisko: Ilona Tylkowska
Lokalizacja: Stade
Kontaktowanie:

Post autor: lara » 24 kwie 2005, 10:10

Dziekuje Ci Darku! mysle jednak ze to nie byl problem przegladarki. Z chwilom napisania postu przez Pana Moderatora, znow zaczelo w jakis dziwny, wspanialy sposob dzialac. Przy moim kompie nie robilam nic, przy przegladarce tez nie!. Jakies dziwne moce ...... pojawiaja sie i znikaja...... . No coz, mialam jednak, wczoraj ta mozliwosc wejscia na FDMD i usunac moje konto.

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 24 kwie 2005, 10:39

Szkoda Laro .Ja na razie sie nie poddaje i zostaje na forum .Przeciez tam tez sa ludki potrzebujacy czasami odpowiedzi na swoje pytania .
Moim skromnym zdaniem coraz mniej jest treściwych i ciekawych tematów .
Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

Awatar użytkownika
eugen
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Mühlheim am Main
Kontaktowanie:

Post autor: eugen » 24 kwie 2005, 11:47

Mysiar cyt.
najprościej przestać używać IE i przesiąść się na Firefox'a
ja nie mam takich problemów więc nie mam o czym pisać .
przed pol rokiem kiedy to pan Synowiec testowal funkcjionalnosc portalu PKMD stwierdzil (majac ponoc problemy z otwarciem w Firefoxie) , ze jezeli strona nie otwiera sie we wszystkich przegladarkach to jest do d...,
jak ma sie to do jego forum? nie oczekuje od niego zadnej odpowiedzi, bo jak kiedys sam na swoim forum o linkach napisal
Szanowini forumowicze i forumowiczki

Koniec wylewania gorzkich żalów nad "biednymi" linkami.
Linków nie ma i nie będzie.

Zajmijcie sie pisaniem o rybach albo nie piszcie wcale.

Proszę moderatorów o zwracanie uwagi na zawartość postów i usuwanie tych nie związanych z tematem.

Ankietę na temat linków usuwam tak jak i resztę żali.
http://www.discus.org.pl/forumsm/index. ... eadid=3302
to taka samej odpowiedzi mozna sie spodziewac jezeli chodzi o przegladarki.... (jak sie nie podoba to nie patrz...)
no coz ....
euegn

Awatar użytkownika
DARIUSZMT
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 471
Rejestracja: 14 gru 2004, 19:53
Lokalizacja: CHEŁM
Kontaktowanie:

Post autor: DARIUSZMT » 24 kwie 2005, 13:55

Widzisz Eugenie .Spirala sama sie nakreca .
Ktos rozpoczął tamto forum, zostało to rzucone na podatny grunt i samo sie to właściwie nakręca.
Zresztą sami się do tego przyczyniliśmy .Czy się to komukolwiek podoba czy nie .
Wszystko zależy od forumowiczów.
Moim zdaniem bedzie istniało i jedno i drugie ,a kto na nich będzie pisał posty i jakiej wartosci merytorycznej to juz inna sprawa .

Pozdrawiam DARIUSZ z CHEŁMA

Awatar użytkownika
Maciek
senior
senior
Posty: 170
Rejestracja: 08 gru 2004, 00:17
Lokalizacja: Koluszki
Kontaktowanie:

Post autor: Maciek » 24 kwie 2005, 14:30

Ale link do ciekawej strony http://www.discus.org.pl/forumsm/index. ... eadid=3322 bije tam rekordy ogladalnosci :wink:

maxel
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2004, 20:08

Post autor: maxel » 24 kwie 2005, 16:23

Szkoda Lara, ze zrezygnowalas. Wiele wnosilas na tamto forum. No, ale to Twoja decyzja i mam tylko nadzieje, ze kiedys wrocisz. Chociaz jako pelnoprawna czlonkini PKMD mozesz tu wiele czytac, a nie jak np. ja nie bedacy czlonkiem i nie majacy, co z przykroscia musze stwierdzic, dostepu do wiekszosci materialow znajdujacych sie na tych stronach. Dlatego tez rzadko tu zagladam bo tak naprawde niewiele sie tu dzieje. Caly ten portal wyglada mi na zrobiony wlasnie dla elity, a jak coniektorzy twierdza, ze tak nie jest. Na tamtym forum nawet GOSC ma pelny dostep do jego zasobow. A tu? Kiszka. Za kazdym razem - 'dostep tylko dla czlonkow PKMD'. I gdzie tu slowa tych co twierdzili, ze stworzyli strony dla paletkowiczow. Stworzyli, ale dla hobbistow z kasa.
Forum mysiara tez nie jest bez wad, ale tam czuje sie prawie jak w domu. Tu natomiast jak intruz.
Tak wiec administratorzy tego forum nie krytykujcie tak stanowczo mysiarowego forum bo sami nie jestescie bez wad. Jak ktos kiedys powiedzial: "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien".

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 24 kwie 2005, 18:12

Jak ktos kiedys powiedzial: "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien".
jeżeli miałoby chodzić o udowodnienie że nie jestem grzesznikiem to pierwszy bym kamieniem rzucił ale rzucać kamieniem w bliźniego swego to grzech więc mam tu dylemat ;)
rzucę zgrzeszę a jak zgrzesze to poprawić nie mogę ;)
wiem że nie trafię za pierwszym razem więc dam sobie spokój
Już Jezus mówił oddajcie co cesarskie cesarzowi a bo boskie Bogu więc nie rozumiem dlaczego mamy być grzeszni i od członków brać tylko składki nie dając nic w zamian .
Przecież to grzech ;)
Poważnie to proszę nie cytować Nowego Testamentu bo wyjdzie na to że moderatorem ksiądź dobrodziej zostanie i bez kazania się nie obejdzie .

Awatar użytkownika
eugen
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 320
Rejestracja: 15 lis 2004, 20:48
Lokalizacja: Mühlheim am Main
Kontaktowanie:

Post autor: eugen » 24 kwie 2005, 19:06

Maxelu, powiedz mi co mozesz czytac natym innym forum czego bys tutaj nie mogl ? Nawet duza czesc artykulow jest dostepna dla wszystkich forumowiczow.
eugen

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 24 kwie 2005, 20:00

maxel pisze: Caly ten portal wyglada mi na zrobiony wlasnie dla elity, a jak coniektorzy twierdza, ze tak nie jest. Na tamtym forum nawet GOSC ma pelny dostep do jego zasobow. A tu? Kiszka. Za kazdym razem - 'dostep tylko dla czlonkow PKMD'. I gdzie tu slowa tych co twierdzili, ze stworzyli strony dla paletkowiczow. Stworzyli, ale dla hobbistow z kasa.

Widze że nie bardzo rozumiesz słowo ELITA i jednoznacznie kojarzy ci sie ono z kasą.
Wydatek dziesięciu zł. miesięcznie trudno nazwać przywilejem elity


Forum mysiara tez nie jest bez wad, ale tam czuje sie prawie jak w domu. Tu natomiast jak intruz.

Widocznie tamte wady lepiej znosisz ale to kwestia gustu.


Tak wiec administratorzy tego forum nie krytykujcie tak stanowczo mysiarowego forum bo sami nie jestescie bez wad. Jak ktos kiedys powiedzial: "kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamien"

Jest mały szczegół który przeoczyłeś .
Nikt tutaj nie krytykuje mysiarowego forum a tylko postepowanie niektórych jego członków

.

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości