Bykom - STOP

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 20 cze 2005, 20:17

Cóż poznałem Wojtka osobiście i raczej nie sądzę że jest strachliwy - pewnie nie wystraszył się tych co chcieli go ukamieniować . Panowie - koniec i kropka , to nasze forum i nasze zasady . Dozwolone jest pisanie bez polskich znaków - wiadomo członkowie forum nie mieszkają tylko w polsce i ręcznie nie będa dopisywać kreseczek . Obowiązuje od dzisiaj zasada którĄ administrator forum będzie przestrzegał - post pisany niechlujnie z błędami ( każdy może zrobić błąd bo tych nie popełnia tylko ten co nic nie robi ) nadaje się na śmietnik historii . Z braku śmietnika na forum stanie się tylko historią . Proponuję - pojawia się niechlujny post - członkowie klubu powinni zareagować - pisząc "out" . Moderator czy administrator powinien dostosować się do opinii członków klubu . Jak się przychodzi w gości też obowiązuje zasada że przestrzega się zasad gospodarza .
KAŻDY MOŻE ZMIENIĆ SWÓJ POST I POPRAWIĆ BŁĄD - jak to nie robi to niechluj i tyle .

Witkacy
junior
junior
Posty: 57
Rejestracja: 26 gru 2004, 23:31
Imie i Nazwisko: Witold Romanek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Witkacy » 21 cze 2005, 04:06

Otóż to.... cocoloco
Obawiam się, że niektórzy troszkę przerysowali mój "apel". Rozmowa przerodziła się w wzajemne poprawianie i doszukiwanie się "byka". Raczej chodziło mi o samokontrolę i troszkę staranności. I z pewnością, jeżeli ktoś raz czy dwa pomyli się w pojedynczym poście nikogo to nie urazi..... :lol:

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 21 cze 2005, 09:23

Masz rację - nikt nie poczuje się urażony jak przeczyta post w którym błąd się pojawi ale jak post niechlujny z błędami to wiadomo że autor ma w nosie jaki poziom to forum ma reprezentować .
Przykładem jest np taka twórczość
przy czyszczeniu filtra wewnetrznego w pospiechu zapomnialem zalorzyc na glowice wezyka przez ktory dostaje sie tlen przez deszczownie do akwa na drugi dzien na szczescie zadnych strat ale ryby wszystkie oprocz kiryska plywaly pod powierzchnia ,nastepne leczylem metranidazolem w plynie namoczylem platki i dorze kosiarki zamiast glonow oczywiscie pierwsze do jedzenia jedna przeplacila lakomstwo zyciem i spory glonojad najprawdopodobniej tez z tego powodu wykrecil mi numer to tylko deko co mi w tej chwili przychodzi do glowy przez okres ktory trzymam rybki numerow napewno bylo wiele i nie ma ludzi ktorzy by sie nie przejechali badz zawiedli na leczeniu
napisałem pod nim OUT - to moje zdanie co o nim myślę - teraz autor może poprawić albo poczekać aż moderator zrobi to za niego

Awatar użytkownika
mare777
zarząd pkmd
Posty: 322
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:21
Imie i Nazwisko: Marek Marcinkiewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: mare777 » 21 cze 2005, 13:09

Hej Prezesie! Tym razem zadanie konkursowe nie było zbyt trudne - już po kilku minutach wiedziałem mniej więcej o co chodzi. Chwileczkę chwileczkę ,a dlaczego ta szarada nie jest w dziale konkursy? :?: :idea: :lol: :lol: :wink:

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 21 cze 2005, 15:15

Chwileczkę chwileczkę ,a dlaczego ta szarada nie jest w dziale konkursy?

zadanie zostało umieszczone ( oryginał w dziale choroby - o chorobach troszeczkę inaczej ) . Nie zostało przeniesione do działu konkursy z uwagi na to że może się pojawić kilku nowych autorów prac konkursowych a ja nie gwarantuję uczciwości w interpretacji prawidłowego rozwiązania ;).

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 29 cze 2005, 22:59

Każdy pisać może -jeden lepiej,drugi gorzej. Myślę,że ortografia niedługo będzie przeszłością. Jednak czasami trudno kogoś zrozumieć.Kiedyś myślałam,że Hico jest obcokrajowcem,ponieważ nic z jego tekstu nie mogłam pojąć.Dla mnie wiele postów na tym forum jest bardzo cennych-nawet te zawierające błędy.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 30 cze 2005, 00:52

Kiedyś myślałam,że Hico jest obcokrajowcem
Beata gratulacje !! Lepiej tego nie mogłaś ująć . ;)

Rafal_K.
junior
junior
Posty: 45
Rejestracja: 08 kwie 2005, 11:22
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_K. » 30 cze 2005, 18:19

a ja tak pod prad , tak się składa że mam papier na walenie błedów :>:> . matura z słownikiem . nie ma ludzi doskonałych . staram sie pisać bez bykow no ale czasem coś sie wymsknie - szkoda czasu wszystko pisać w wordzie (choć czasem by sie przydało ) , wiec prosze o patrzenie na moje wypociny ( o ile takie bedą :>)przez rózowe okulary

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 30 cze 2005, 19:50

szkoda czasu wszystko pisać w wordzie
fakt - mi szkoda czasu aby czytać wypowiedzi obcojęzycznych fachowców
jednak kiedy ja piszę na różowo to wiadomo proszę nie brać tego poważnie .
Co do różowych okularów - lepsze są czarne mniej widać leni i wałkoni .

Mnie uczono na tym przykładzie że i przecinek jest strasznie ważny :

powiesić , nie wolno wypuścić
powiesić nie wolno , wypuścić

To dobre forum zwalczające analfabetyzm wtórny i pierwotny , nie będziemy robić wyjątków nawet dla tych co certyfikat mają . Więc wybór należy do Ciebie - wolniej ale rzetelniej ( za pomocą worda lub innego programu ) albo szybko i na innym forum .
Ostatnio zmieniony 30 cze 2005, 20:11 przez cocoloco, łącznie zmieniany 1 raz.

Witkacy
junior
junior
Posty: 57
Rejestracja: 26 gru 2004, 23:31
Imie i Nazwisko: Witold Romanek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: Witkacy » 30 cze 2005, 20:10

szkoda czasu wszystko pisać w wordzie
Samo pisanie zajmuje tyle samo czasu . Dodatkową czynnością jest wciśnięcie Ctrl+C i następnie Ctrl+V …. Jakieś 1-2 sekundy.
Cenisz sobie czas jak mało kto... :!: :lol:

Awatar użytkownika
fomalhaut
członek PKMD
Posty: 968
Rejestracja: 06 gru 2004, 12:48
Imie i Nazwisko: Wojciech Grzegorzyca
Miejsce zamieszkania/miasto/: Polska
Lokalizacja: Polska

Post autor: fomalhaut » 01 lip 2005, 01:15

Drogi Witkacy....
- zapomniałeś o Ctrl-A w celu zaznaczenia wszystkiego;
- Alt+Tab, by zmienić okno Worda na internetowe...
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8)

Awatar użytkownika
yoyi
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 345
Rejestracja: 08 gru 2004, 09:58
Imie i Nazwisko: Piotr Dutkiwicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Warszawa
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: yoyi » 01 lip 2005, 07:36

Rafal_K. pisze:a ja tak pod prad , tak się składa że mam papier na walenie błedów :>:> . matura z słownikiem . nie ma ludzi doskonałych . staram sie pisać bez bykow no ale czasem coś sie wymsknie - szkoda czasu wszystko pisać w wordzie (choć czasem by sie przydało ) , wiec prosze o patrzenie na moje wypociny ( o ile takie bedą :>)przez rózowe okulary
Byki mogę jeszcze zrozumieć, ale to niechlujne pisanie.
Przeczytaj sam swój post jeszcze raz i popatrz ile ogonków zjadłeś.
Ok, wiem, że można nie mieć polskich znaków, ale u Ciebie raz są a raz ich nie ma.

Rafal_K.
junior
junior
Posty: 45
Rejestracja: 08 kwie 2005, 11:22
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_K. » 01 lip 2005, 19:12

no to ulegam pod natłokiem krytyki, jutro idę do sklepu nabyć worda .no i będzie bykom moim stop

Palec
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:43
Imie i Nazwisko: Piotr Palczewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Racibórz
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Post autor: Palec » 01 lip 2005, 19:36

Zostaw te pieniążki na: rybki, akwarium czy co tam jeszcze potrzebujesz dla pielęgnowania swojego hobby. Open Offica możesz mieć już dzisiaj i to za darmo. Przejrzyj uważnie cały ten wątek a znajdziesz dwa linki do tego programu.
Pozdrawiam

Palec
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:43
Imie i Nazwisko: Piotr Palczewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Racibórz
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Post autor: Palec » 23 lip 2005, 19:57

"Zdognie z nanjwoymszi baniadmai perzporawdzomyni na bytyrijskch uweniretasytch nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa.

Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Dzijee sie tak datgelo, ze nie czamyty wyszistkch lteir w sołwie, ale cłae sołwa od razu"
Mała prowokacja - i co Wy na to ? ;)

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości