Dziwna ankieta!

czyli wszystko inne.....

Moderatorzy: przynenta, krisaczek

Awatar użytkownika
IreneuszKaczor
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 467
Rejestracja: 20 kwie 2006, 20:39
Imie i Nazwisko: Ireneusz Kaczor
Lokalizacja: Bogatynia
Kontaktowanie:

Post autor: IreneuszKaczor » 21 lut 2007, 21:33

A może by tak założyć wątek "Przedstaw się i dodaj swoją fotkę".
"Gdzieś" już to widziałem, i było całkiem niezłe.

Awatar użytkownika
mare777
zarząd pkmd
Posty: 322
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:21
Imie i Nazwisko: Marek Marcinkiewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Post autor: mare777 » 22 lut 2007, 00:16

Bardzo często dane o wieku i miejscu zamieszkania są bardzo przydatne . Inaczej rozmawiamy , czy raczej na inne sprawy zwracamy bardziej uwagę rozmawiając z 15 , 35 , czy 70 - cio latkiem .
Bardzo często porady na forum trwają kilka dni - o kilka czasami za długo , a wystarczy miejscowość i może się okazać, że piszemy z sąsiadem z osiedla .
Właśnie niedawno miałem przykład , dzięki nawet niepełnemu profilowi / nick i miejscowość / zorientowałem się, że osoba, która potrzebuje moneolu to ta sama, od której coś w zeszłym roku kupiłem na Allegro , sąsiad - coś tak ze 40 kilometrów, jeden telefon i następnego dnia rozpoczynał kurację . Po skończonej kuracji pobawiłem się jeszcze mikroskopem, aby sprawdzić czy wszystko poszło Ok .
Osobiście nie cierpię rozmawiać z anonimami , mam wrażenie, że mają coś do ukrycia /czyt. niezbyt szczere zamiary/ , swoje posty podpisuję nazwiskiem i się tego nie wstydzę /może powinienem wszak jestem z innej opcji? :lol: / .
Radykałem czy fanatykiem /przynajmniej etyki / też nie jestem , więc sądzę, że powinien być określony jakiś czas na uzupełnienie profilu /np. 24 czy 48 godz. /.
Wygodne dla tych jednodniowych użytkowników , i przyjazne, dla nieobeznanych z obsługą forów a nawet netu . Czasami obserwowałem, że użytkownicy mimo szczerych chęci nie byli w stanie dokonać tego tak od razu bez pomocy.
Skłonny jestem nawet zaaprobować niektórych ekscentryków czy indywidualistów . Przeważnie są to osoby z olbrzymią wiedzą i doświadczeniem piszące na wielu forach pod tymi samymi nickami i znane osobiście przez rzesze akwarystów .

Awatar użytkownika
Jeki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1090
Rejestracja: 01 lip 2005, 07:55
Imie i Nazwisko: Łukasz Osieka
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeki » 22 lut 2007, 08:03

Mam nadzieję, że dzięki uzupełnianiu profili, pyskacze zaczną się zastanawiać nad tym czy nacisnąć "wyślij" po swoich wypocinach. Ciebie J23 do nich nie zaliczam i uszanuję Twoją chęć pozostania anonimowym i myślę że większość z nas się z tym zgodzi.

criment76
junior
junior
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2006, 15:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: criment76 » 22 lut 2007, 08:11

Witam.
Zadziwiacie mnie. powoli to forum stanie saę zamknięte jeżeli są takie pomysły.
I co z tego, że ktoś wypełni profil pod przymusem aby móc korzystać forum i wpisze fikcyjne dane i co wtedy będzie już ok, bo coś tam wpisał. Zaczyna mi to przypominać poprzednią epoke gdzie należało wszystko podać o sobie żeby być pełnoprawnym obywatelem
To ja np wkleję zdjęcie z netu , wpiszę w profil lipne dane i wtedy będę partnerem do rozmowy.
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 22 lut 2007, 08:21

criment76 pisze: To ja np wkleję zdjęcie z netu , wpiszę w profil lipne dane i wtedy będę partnerem do rozmowy.
LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ!!!
Tak - wtedy będziesz partnerem do rozmowy. Bo będziesz miał imię (nie będzie trzeba pisać "do criment76 - zrób tak czy siak.... ", po drugie będzie wiadomo skąd jesteś (żeby w razie pomocy pomóc Tobie osobiście, spotkać się na piwku z kolegami (i pogadać o naszym hobby) z tej samej miejscowości itp.), będzie znany Twój wiek (aby nie proponować Tobie piwka jak masz 10 lat) i jak będziesz miał zdjęcie to będzie wiadomo czy na spotkanie z Tobą można zabrać żonę czy może stanowisz zagrożenie ;)
Jeśli wpiszesz nieprawdziwe dane to Twoja sprawa. Już pisałem, że dla mnie bez różnicy czy masz na imię "Wojtek" czy "Tomasz". Nieprawdziwe dane mimo wszystko są lepsze niż nie napisane nic. Przynajmniej nie trzeba się zwracać do kogoś bezosobowo ... Panie crimen76

wiesiek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 508
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wiesiek » 22 lut 2007, 11:48

birdas pisze: .......
Tak - wtedy będziesz partnerem do rozmowy. Bo będziesz miał imię (nie będzie trzeba pisać "do criment76 - zrób tak czy siak.... ", po drugie będzie wiadomo skąd jesteś (żeby w razie pomocy pomóc Tobie osobiście, spotkać się na piwku z kolegami (i pogadać o naszym hobby) z tej samej miejscowości itp.), będzie znany Twój wiek (aby nie proponować Tobie piwka jak masz 10 lat) i jak będziesz miał zdjęcie to będzie wiadomo czy na spotkanie z Tobą można zabrać żonę czy może stanowisz zagrożenie ;)
Jeśli wpiszesz nieprawdziwe dane to Twoja sprawa. Już pisałem, że dla mnie bez różnicy czy masz na imię "Wojtek" czy "Tomasz". Nieprawdziwe dane mimo wszystko są lepsze niż nie napisane nic. Przynajmniej nie trzeba się zwracać do kogoś bezosobowo ... Panie crimen76

Taaa - i oto mądre słowa .
A swoją drogą ile te liczne speckomisje wprowadziły lęku u przeciętnego Polaka ?
Już niedługo o własną anonimowośc' będziemy walczyli jak o niepodległośc' !!!!!
Mimo iż jestem "bardziej z tamtej epoki" niż sławetny "criment ileś tam" wcale sie nie wstydzę swego imienia, nazwiska, wieku czy miejsca zamieszkania i ani myślę o ich skrywaniu.
PS. Swoje wnuki uczę : " nigdy nie zadawajcie się z NIEZNAJOMYMI , zazwyczaj nie wynika z tego nic dobrego!!!"
PS.2 Każda reguła ma pewne wyjątki.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 22 lut 2007, 14:50

Tak - wtedy będziesz partnerem do rozmowy. Bo będziesz miał imię ....................................
też tak uważam . Nigdy nie miałem zaufania do ludzi którzy za wszelką cenę chcieli zachować anonimowość . Jedynym a jednak znanym osobiście anonimem jest J-23 którego cenię . Jednak on pracował na to długo że J-23 to wystarczająca renoma aby otworzyć większość drzwi . Tak więc podobnie jak Marcin napisze jak Pan sobie życzy Panie CRYmen ;)

criment76
junior
junior
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2006, 15:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: criment76 » 22 lut 2007, 16:57

Ok.
podałem imię a resztę zostawiam tak jak było.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 22 lut 2007, 17:34

No widzisz ... jednak się dało :)

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3403
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 22 lut 2007, 21:19

Mam pytanie poniekąd dotyczące w/w ankiety. Mam od dawna uzupełnione dane, lecz nie widzę tego w swoim profilu. Czy należy coś zaznaczyć dodatkowo by było to widoczne?

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 22 lut 2007, 21:28

Też miałem z tym problemy i nawet nie wiem jak to zadziałało. Chyba w preferencjach musisz zmienić aby zawsze pokazywał adres e-mail i imię i nazwisko. Później pozapisywać zmiany, coś tam poodświeżać i za którymś tam razem zadziała.

Awatar użytkownika
przynenta
zarząd pkmd
Posty: 3403
Rejestracja: 28 gru 2005, 11:00
Imie i Nazwisko: Tomasz Uler
Miejsce zamieszkania/miasto/: Pruszków
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Post autor: przynenta » 22 lut 2007, 21:49

Zaznaczyłem i tylko emotek jest widoczny :?:

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 22 lut 2007, 22:07

Jakbym nie zaglądał w Twój profil jest pusty... oprócz ikonki... jeżeli masz z tym nadal problem napisz mi na priv co i gdzie mam wstawić to może "moc będzie ze mną" i uda się :-)

wiesiek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 508
Rejestracja: 07 kwie 2006, 09:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: wiesiek » 23 lut 2007, 11:39

criment76 pisze:Ok.
podałem imię a resztę zostawiam tak jak było.
Pozdrawiam
Witaj Wojtku wśród ujawnionych [częściowo ;) ] :lol:

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: hudy » 23 lut 2007, 11:49

Popatrzcie tutaj, to może niektórzy zmienią swoje myślenie. Powinien być pełny profil i brak możliwości pisania postów bez zalogowania.
http://www.pkmd.pl/index.php?name=PNphp ... c&start=15

Odpowiedz

Wróć do „Tylko ryby głosu nie mają”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości