AMBRA - PROSZĘ O POMOC.

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

AMBRA - PROSZĘ O POMOC.

Post autor: Ambra » 02 lis 2005, 17:20

ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM !!!

Jeśli ktoś posiada zdjęcie ikry dyskowca złożonej na stożku lub dachówce, a jeszcze lepiej zbliżenie takiej ikry, to bardzo proszę o przesłanie mi go na adres - ambra1@interia.pl

Im większa rozdzielczość - tym lepiej.

Sprawa jest ważna i zależy mi na czasie.
O takie zdjęcie zwróciła się z prośbą do PKMD jedna z firm i warto pokazać, że jak co, to mamy wszystko :D

Swoje posiadane materiały już wysłałem, ale okazało się, że są niewystraczające.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Re: AMBRA - PROSZĘ O POMOC.

Post autor: Ambra » 07 lis 2005, 07:23

Ambra pisze:ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH UŻYTKOWNIKÓW FORUM !!!

Jeśli ktoś posiada zdjęcie ikry dyskowca złożonej na stożku lub dachówce, a jeszcze lepiej zbliżenie takiej ikry, to bardzo proszę o przesłanie mi go na adres - ambra1@interia.pl

Im większa rozdzielczość - tym lepiej.

Sprawa jest ważna i zależy mi na czasie.
O takie zdjęcie zwróciła się z prośbą do PKMD jedna z firm i warto pokazać, że jak co, to mamy wszystko :D

Swoje posiadane materiały już wysłałem, ale okazało się, że są niewystraczające.
Ponawiam prośbę do tych, którzy tego jeszcze nie uczynili - oczywiście jeśli chcą.

Palec
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 08 cze 2005, 20:43
Imie i Nazwisko: Piotr Palczewski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Racibórz
Lokalizacja: Racibórz
Kontaktowanie:

Post autor: Palec » 08 lis 2005, 22:40

Tylko link, bo zdjęcia nie moje: http://www.discus.org.pl/forumsm/index. ... eadid=5592
Może się przyda :?:
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
mkozubski
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 780
Rejestracja: 09 gru 2004, 23:56
Imie i Nazwisko: Maciej Kozubski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Chorzów
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: mkozubski » 08 lis 2005, 22:49

Andrzej napisz co to ma byc za fota (ujecie, odległosc, w wodzie czy na sucho itd) skocze do pimpka i zrobie ci 100 fotek ikry 1,2,3 dniowej młodych w kazdym wieku napisz co trzeba - pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 09 lis 2005, 07:49

DonJuan pisze:Andrzej napisz co to ma byc za fota (ujecie, odległosc, w wodzie czy na sucho itd) skocze do pimpka i zrobie ci 100 fotek ikry 1,2,3 dniowej młodych w kazdym wieku napisz co trzeba - pozdrawiam
Dokładnie jak napisałem w pierwszym poście:

Zdjęcie ikry dyskowca złożonej na stożku lub dachówce, a jeszcze lepiej zbliżenie takiej ikry, na wymienionym podkładzie.

Wielu użytkowników Forum przysłało już zdjęcia i bardzo im dziękuję. nadal jednak szukam idealnego ujęcia..........

Patrząc na przysłany materiał uświadomiłem sobie, że jeśli będzie on nadchodzić nadal, uzupełnię go własnymi zdjęciami, a także dołoży się fotki wylęgających się i wylęgniętych maluchów oraz takich 10-12 dniowych, to potem można by napisać bogato ilustrowany poradnik dla poczatkujących dyskomaniaków.
Adresowany może być do tych, którym sztuka rozmnażania dysków jeszcze się nie udała, lub chcą wiedzieć więcej..........

Jeśli do tego dołożyć nieco zasad genetyki, a także omówić zagadnienie doboru ryb, to może wyjść z tego całkiem niezła pozycja.

Awatar użytkownika
stanpiter
członek PKMD
Posty: 3277
Rejestracja: 13 sty 2005, 12:38
Imie i Nazwisko: Piotr Stanaszek
Lokalizacja: Maków Podhalański

Post autor: stanpiter » 10 lis 2005, 11:08

Jak takie się nadaje to pozostaje zapytać właściciela czy wolno i będzie ok.
http://www.discus.org.pl/forumsm/index. ... 92;start=0

Piotr

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości