Podpisy pod postami

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 24 sie 2008, 14:53

Diamond pisze:
Bogdan pisze:Długo nie odpowiadałem na pełen sprzeczności post Jociaka bo chciałem to zrobić w miarę grzecznie i nie bardzo mi to wychodziło.
Tobie Krzysztof udało się to znakomicie. :wink:
Krzysiek też uważam że udało się to Tobie znakomicie.
Paradoks jakiś, Krzychu ujął dobrze sparwę, zgodnie z odczuciem większości odpowiedział, no a skutek tego jest taki, że teraz odchodzi z klubu :evil:

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 24 sie 2008, 16:05

Iwek_22 pisze:
Bogdan pisze:Długo nie odpowiadałem na pełen sprzeczności post Jociaka bo chciałem to zrobić w miarę grzecznie i nie bardzo mi to wychodziło.
Tobie Krzysztof udało się to znakomicie. :wink:
O czym piszesz, bo nie rozumiem... ;)
Teraz to ja sam nie wiem o czym to było :wink: bo jeżeli Twój post został usunięty to mój nie odnosi się do niczego :D

" I kogo by tu jeszcze rozliczyć ile dołożył"

Awatar użytkownika
Michcio
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 578
Rejestracja: 31 paź 2005, 22:20
Imie i Nazwisko: Michał Próchnicki
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Michcio » 25 sie 2008, 13:39

Cocoloco dla jednych są to bzdury dla innych nie.

Głośny chichot to ja wydaje jak czytam Twoje posty prezesie, poprawiają mi humor. Jak znam Rafała to owego chichotu by nie było.
Propozycja zależy jak ją kto rozumie. Ja rozumiem swoje słowa w taki sposób że Rafał to przykład człowieka który by usprawniał a nie psuł.
Ostatnio zmieniony 25 sie 2008, 15:32 przez Michcio, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
hudy
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1138
Rejestracja: 07 gru 2004, 06:07
Imie i Nazwisko: Zbigniew Hudobski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

z

Post autor: hudy » 25 sie 2008, 13:51

Mirek pisze:1. września członkowie zalegający ze składkami do 3 miesięcy wstecz, stracą mozliwość dostępu do części klubowej.
Dla przypomnienia pewnym osobom i uprzytomnienia pewnym osobom że są tutaj tylko gośćmi..................dalej niech sobie dopowiedzą sami.

King
junior
junior
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2007, 15:31
Imie i Nazwisko: Marek Król
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: King » 25 sie 2008, 19:11

Pozwolę sobie raz jeszcze zająć miejsce w tym wątku. Tym razem wypowiem się jako osoba postronna, niezwiązaną z... nazwijmy to w skrócie" branżą Dyskowce", a przez to, mam nadzieję, oraz przez bierność obserwacji, osoba bezstronna

Zaglądam na "Wasze" w sensie: do PKMD należące, forum, prawie codziennie. Nie posiadam Dyskowców, ale zaglądam tu w celu nabrania poczucia poobcowania z ludźmi będącymi na pewnym, wysokim poziomie akwarystyki.

Z żalem jednak przyznać muszę, iż ostatnio coraz mniej dzieje się w temacie Dyskowców, czy akwarystyki w ogóle, a coraz więcej waśni, zatargów i kłótni. Trochę to tak jakbym do Mysiara zaglądał:(

Robicie wiele dla propagowania hodowli Dyskowców i dla akwarystyki polskiej jako takiej także. Jednak, zastanówmy się, co myśli sobie przeciętny bywalec np krakowskiej wystawy, zauroczony wyglądem ryb i zbiorników, co myśli sobie, gdy jakiś czas później zagląda na oficjalny internetowy portal PKMD i w dwóch pierwszych z brzegu wątkach, odnajduje krzyki, przepychanki i w co drugim poście ciąganie się o kasę, jak nie w formie prostej wypowiedzi, to w formie bolesnego przytyku jednego hodowcy do drugiego.

Kochani, to chyba jednak rzeczywiście wygodniej prać brudy w czterech ścianach...

Nie pisze tego jako posti przeciwko czyimś konkretnym wypowiedziom, lecz próbuję przedstawić ogólne odczucie jakie mnie dotyka gdy odwiedzam forum.

Marek

Ps. To nie prawda, że dżentelmeni o pieniądzach nie gadają, owszem gadają i to dużo, jednak robią to w zaciszu ścian swego klubu lub w restauracji. Czy tu, czy tu w spokojnej atmosferze i przy szklaneczce.

Awatar użytkownika
Haki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 395
Rejestracja: 25 sie 2005, 18:25
Imie i Nazwisko: Radek Rożniata
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kobielice
Lokalizacja: Kobielice
Kontaktowanie:

Post autor: Haki » 25 sie 2008, 19:40

Amen King :wink: po co dyskutowac o czymś co zostało postanowione. zarząd podjał decyzje i tyle.

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości