Podpisy pod postami

Wystawy, spotkania

Moderator: przynenta

marek
zarząd pkmd
Posty: 1524
Rejestracja: 06 gru 2004, 19:27
Imie i Nazwisko: Marek Widur
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Podpisy pod postami

Post autor: marek » 19 sie 2008, 11:26

Decyzją zarządu została zlikwidowana możliwość umieszczania podpisów pod postami. Każdy użytkownik ma możliwość umieszczenia adresu do swojej strony www w swoim profilu. Istnieje możliwość umieszczenia płatnej reklamy na naszym forum, w tej sprawie proszę o kontakt z zarządem.

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 19 sie 2008, 11:37

No i bardzo fajnie, szkoda tylko mi Bogdana, bo już nic rybkom teraz nie poprawi - czytaj nie spieprzy ... :wink:

Awatar użytkownika
mirek
zarząd pkmd
Posty: 1632
Rejestracja: 07 gru 2004, 10:31
Imie i Nazwisko: Mirek Żak
Miejsce zamieszkania/miasto/: Wadowice
Lokalizacja: Wadowice
Kontaktowanie:

Post autor: mirek » 19 sie 2008, 12:31

_TOM_ pisze:No i bardzo fajnie, szkoda tylko mi Bogdana, bo już nic rybkom teraz nie poprawi - czytaj nie spieprzy ... :wink:
liczyliśmy się z tym , że ktoś będzie pokrzywdzony :lol:

Awatar użytkownika
jociak
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 337
Rejestracja: 23 kwie 2007, 06:48
Imie i Nazwisko: Paweł Joć
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bartoszyce
Lokalizacja: Bartoszyce
Kontaktowanie:

Post autor: jociak » 19 sie 2008, 18:36

Nie wiem czy te podpisy były kolizyjne, chyba nie. Nie widziałem aby ktoś przekraczał granice dobrego smaku, dla mnie w niczym one nie przeszkadzały ...

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 19 sie 2008, 19:57

_TOM_ pisze:No i bardzo fajnie, szkoda tylko mi Bogdana, bo już nic rybkom teraz nie poprawi - czytaj nie spieprzy ... :wink:
A tak się starałem i nawet zacząłem coś pieprzyć w moim akwarium :cry:

Po namyśle przedstawiam nowy podpis

" I kogo by tu jeszcze rozliczyć "

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 19 sie 2008, 20:19

jociak pisze:Nie wiem czy te podpisy były kolizyjne, chyba nie. Nie widziałem aby ktoś przekraczał granice dobrego smaku, dla mnie w niczym one nie przeszkadzały ...
Również jestem cokolwiek zdziwiony - zwłaszcza, że jasno było określone, że nie umieszcza się w nich komercyjnych reklam.

Odbieram ten krok jako postępujące zamykanie się w swoich ramach i izolację PKMD od "reszty świata". Rozumiem drażliwe kwestie reklamowania hodowli dyskowców - nie rozumiem z kolei rozwiązania. To trochę jak egzekwowanie zakazu noszenia rękawiczek przez obcięcie obu dłoni.

Rafał

King
junior
junior
Posty: 35
Rejestracja: 15 sie 2007, 15:31
Imie i Nazwisko: Marek Król
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: King » 19 sie 2008, 20:59

Zarząd tak zdecydował i.... cóż, to suwerenne prawo zarządu. Jako codzienny czytelnik portalu, obserwuję jednak, w pewien sposób ksenofobiczne, drobnymi kroczkami prowadzone, ale jednak postępujące zamykanie się portalu, na wszystko co pochodzi z poza ciała PKMD. Szczerze mówiąc z obawą, ale wypatruję dnia, w którym użytkownicy tacy jak ja, a więc "obcy" :( , zostaną Mocą Uchwały od portalu odcięci...

Marek

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 20 sie 2008, 07:10

Pomimio członkostwa mam podobne obawy, bo zdaje się do tej pory nikt poza osobami które dostały oficjalne pozwolenie i reklamują swoje własne firmy czy portale nie przekraczano postanowienia Zarządu w sprawie usunięcia wszelkich podpisów sugerujących działalność reklamową, a skoro i tak można umieścić adres reklamowy w profilu, a po zapytaniu kogokolwiek na forum o dostępność ryb w swoim miejscu zamieszkania i okolicy, i tak forumowicze podpowiadają do kogo się zgłosić i gdzie warto zajrzeć, bo rozumiem, że decyzja została uchwalona pod kątem uniemożliwienia jakiejkolwiek reklamy na forum bez obejścia strony finansowej dla Klubu, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 20 sie 2008, 08:16

arturo pisze:Pomimio członkostwa mam podobne obawy .................... bo rozumiem, że decyzja została uchwalona pod kątem uniemożliwienia jakiejkolwiek reklamy na forum bez obejścia strony finansowej dla Klubu, pozdrawiam
Artur, Twój zapis to ewidentny brak logiki :D :D :D

Skoro masz obawy, to czemu doskonale i prawidłowo wyłuszczyłeś intencje Zarządu.

PS. Nie czepiam się - pozwoliłem sobie na żart :twisted:

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 20 sie 2008, 14:35

Hehehehe... diable.... logika jest i to zauważalna, do tej pory chyba nikt nie łamał nagminnie takiego zakazu... pozdrawiam

Awatar użytkownika
_TOM_
członek PKMD
Posty: 4162
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:37
Imie i Nazwisko: Tomek Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gdynia
Lokalizacja: 3MIASTO

Post autor: _TOM_ » 20 sie 2008, 14:43

arturo pisze:Hehehehe... diable.... logika jest i to zauważalna, do tej pory chyba nikt nie łamał nagminnie takiego zakazu... pozdrawiam
To według Ciebie czemu zarząd się tym wogóle zajmował i podjął taką decyzję, skoro nikt nie łamał :?: Nie mają co robić w wakacje :wink: :?: czy co :twisted:

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 20 sie 2008, 15:04

Pytanie brzmi, skoro podjęto taką decyzję, to jaki jest wynik naruszeń tych postanowień, bo jak na razie zakomunikowano nam tylko o decyzji, ale na jakiej podstawie to już nie mamy zielonego pojęcia, ale może się w końcu dowiemy, sam osobiście takich nadużyć nie zauważyłem, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 20 sie 2008, 15:29

arturo pisze: ............. ale na jakiej podstawie to już nie mamy zielonego pojęcia, ale może się w końcu dowiemy, .................
Ty pewnie nie a ja niewątpliwie tak, jak Komisja Rewizyjna będzie badać działania Zarządu :twisted:

Jak widzisz są równi równiejsi :P :oops: :evil:

Nie mniej fakt, że nic nie zauważyłeś może dowodzić, iż niedługo będzie Cię czekać wizyta u okulisty. Jak widzisz (a widzisz?) - jak lat przybywa, to wzrok się psuje :roll:

Awatar użytkownika
Bogdan
zarząd pkmd
Posty: 5568
Rejestracja: 11 gru 2004, 07:44
Imie i Nazwisko: Bogdan Mosór
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jaroszowiec k/Olkusza
Lokalizacja: Jaroszowiec k/Olkusza
Kontaktowanie:

Post autor: Bogdan » 20 sie 2008, 16:20

Panie i panowie !

Zarząd został wybrany w demokratycznych wyborach między innymi po to by podejmować decyzje, które nie zawsze a moim zdaniem nigdy nie zadowolą wszystkich.
Zawsze znajdzie się kilka osób,którym taka decyzja będzie nie na rękę.
Niestety moi mili uchwała jest uchwałą i czy nam się to podoba czy nie musimy ją respektować.
Dla mnie osobiście ważniejsza jest treść wiadomości niż umieszczony pod nią podpis chociaż często bywało że to drugie było ciekawsze


" I kogo by tu jeszcze rozliczyć "

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 20 sie 2008, 19:00

Nie mam nic przeciwko, ale szkoda, że pewne liczby są "tajne", bo niby skąd mamy wiedzieć, czy aby podpis reklamujący cokolwiek nie był np. opłacony i jest tam legalnie a nie jest czyjąś samowolą, no ale jak napisałeś Andrzeju, nam szarakom wara od tych informacji.... pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Komunikaty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości