Wywiad z A. Sieniawskim

Tematy ogólne

Moderator: seba*1*

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Wywiad z A. Sieniawskim

Post autor: Ambra » 24 lip 2006, 10:58

Tego jeszcze nie było na tym Forum.
Ewidentna autoreklama dokonań !!!!!!!!!
Chcę jednak, by wszyscy wiedzieli.

Tristan opublikował wywiad ze mną na podlaskim forum, zamieścił notkę na Forum Mysiara i nie zrobił tego na na Forum PKMD.

Przyczyna takiego postępowania ??????? - nie wiem.
Zrobię to za niego, kopiując jego informację ze wspomnianego forum:

"Zamieszczam link do kolejnego wywiadu tym razem z panem Andrzejem Sieniawskim.
Miał być zostać zamieszczony w sobotę ale nie ukazał się z przyczyn osobistych (nadmiar obowiązków). Za zwłokę wszystkich serdecznie przepraszam.

http://akwapodlasie.org/viewtopic.php?p=13544#13544

życze miłej lektury

Tristan"

rhodostomus
junior
junior
Posty: 28
Rejestracja: 10 lip 2006, 17:17
Lokalizacja: Biecz

Post autor: rhodostomus » 24 lip 2006, 13:54

Panie Andrzeju z moich pierwszych sześciu po tygodniu żyła już tylko jedna rybka o dł. ok.5cm. PODSTAWOWY błąd o którym trzeba bardzo dużo mówić, pisać i ciągle przypominać: PALETKI NIE MOGĄ BYĆ CIEMNE. O tym jednym nie wiedziałem. Płetw nie miały posklejanych, ich zachowanie: to pewnie zwykła płochliwość. Tylko o tym ubarwieniu nigdzie nic nie wyczytałem. Odnośnie "POLSKIEJ" paletki to mam jeszcze jedną propozycję a może by tak RED WHITE przecież to pływająca flaga narodowa. Ciekawe co Prezes na to?

Awatar użytkownika
leszczb
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2005, 09:31
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: leszczb » 24 lip 2006, 16:16

Jest tam takie zdanie : "Tomek kupił ryby 2,5 calowe i je sobie wyhodował". Jeżeli była tam mowa o mnie ,to ryba którą wystawiłem na wystawie pochodzi z mojej hodowli i jest u mnie od ikry .

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Post autor: niki 28 » 24 lip 2006, 17:58

Uważam , że w wywiadzie było dużo pytań tendencyjnych .Dobrze się stało Andrzeju że w niektórych pytaniach nieco "sprowadziłeś na ziemię " pytającego który zarówno nasz klub jak i forum nie darzy zbytnią sympatią , przynajmniej takie odniosłem wrażenie .Myślę że nie zamieszczenie nawet słowa o wywiadzie z Tobą było zamierzone

niki 28

Awatar użytkownika
czarnymp
junior
junior
Posty: 44
Rejestracja: 19 gru 2004, 01:30
Lokalizacja: Ostrołęka
Kontaktowanie:

Post autor: czarnymp » 24 lip 2006, 18:35

niki 28 pisze:Uważam , że w wywiadzie było dużo pytań tendencyjnych .Dobrze się stało Andrzeju że w niektórych pytaniach nieco "sprowadziłeś na ziemię " pytającego który zarówno nasz klub jak i forum nie darzy zbytnią sympatią , przynajmniej takie odniosłem wrażenie .Myślę że nie zamieszczenie nawet słowa o wywiadzie z Tobą było zamierzone

niki 28
bo na tym forum tępi się głupotę... i niemam tu na myśli osoby z którą wywiad ów był przeprowadzany

Awatar użytkownika
DISPAR
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 483
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:47
Imie i Nazwisko: Dariusz Łupiński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Łosice
Lokalizacja: Łosice
Kontaktowanie:

Post autor: DISPAR » 24 lip 2006, 19:34

,,Nie urodzi wrona sokoła" tak i z Tristana nie narodził sie dziennikarz. Jak juz napisałem w innym poście służyć to ma głównie reklamie tego podlaskiego forum jak i reklamie Tristana. Do Forum Podlaskiego nic nie mam (sam jestem Podlasiakiem) natomiast do Tristana mam. Proponuję, żeby nastepny wywiad Tristan przeprowadził sam z sobą. Przekonamy się wtedy, ze wszystkie pytania które zadawał są układane pod jego własny tok myslenia a tego dziennikarz nie powinien robic. Ale skorzystam z wywiadu z Andrzejem bo bardzo spodobała mi sie jego rada w części dotyczącej hodowli dyskowców - pkt.15 odp. nr 5 dotycząca podmian wody. zacznę to stosować u siebie od zaraz.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 24 lip 2006, 20:28

Na szczęście trafił Tristan na osobę obytą w takich sytuacjach to po pierwsze. Po drugie jeśli coś można powiedzieć o Ambrze to nie to że jest pochopny i łatwo daje się ponieść emocjom, a nie ma nic gorszego jak gorąca głowa, bo po chwili pytający może zrobić dosłownie wszystko z pytanym. Moim zdaniem mimo, że zwłaszcza pierwszy wywiad z B.Pszczołą zapienił mnie dość mocno, to w sumie cieszę się że i tamten wywiad był właśnie taki jaki był i ten z Andrzejem również. Teraz wszyscy chętni mogą sobie po prostu porównać różne widzenie pewnych tematów i pewnych krzykaczy zapchać jak Amelkę w reklamie Plusa :-) Nie ma nic lepszego jak konfrontacja wiadomości z jej najlepszym źródłem, zwłaszca jeśli chodzi o PKMD i Mistrzostwa. Moim zdaniem teraz to nawet osobnicy o IQ niewiele przewyższającym IQ kalafiora będą mogli wyrobić sobie własne zdanie odsiane od krzykliwych tekstów, powstających pewnie wyłącznie z powodu nierozładowania napięcia seksualnego pewnych osobników :-)
Zrobić wywiad z Tristanem ... hmmm to jest pomysł :-)
Mimo, że dość mocno przeważnie krytykuję Tristana, to jednego nie można mu odmówić, starał się do tego mocno przygotować i moim zdaniem coś dobrego z tego wyniknie, choć myślę, że nie w taki sposób w jaki zakładał autor.

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 25 lip 2006, 05:32

leszczb pisze:Jest tam takie zdanie : "Tomek kupił ryby 2,5 calowe i je sobie wyhodował". Jeżeli była tam mowa o mnie ,to ryba którą wystawiłem na wystawie pochodzi z mojej hodowli i jest u mnie od ikry .
Tomku, Ty ze starym wyjadaczem nie zaczynaj :wink:

Jak mówię to mówię, a jak mówię to wiem........., bo czy ta wspomniana ikra także pochodzi od wyhodowanej przez Ciebie ryby, a nawet jeśli, to poprzednia też ? :P :P

Awatar użytkownika
leszczb
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 22 sty 2005, 09:31
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Post autor: leszczb » 25 lip 2006, 10:33

Ryba którą wystawiłem jest synem( :) )parki którą wychodowałem od 6cm rybek .

Awatar użytkownika
slawol
członek PKMD
Posty: 258
Rejestracja: 06 cze 2006, 20:46
Imie i Nazwisko: Sławomir Gruszka
Lokalizacja: Poznań

Post autor: slawol » 25 lip 2006, 20:18

Panie Andrzeju, " to co pan robi krzyczy tak głośno że nie słychać tego co pan mówi",

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 25 lip 2006, 22:11

Wywiad z Andrzejem bardzo mi sie podobał. Jest to zasługa Andrzeja i jego dogłębnej wiedzy, ale nie tylko. Tristan bardzo dobrze przygotował się do tego zadania. Zwraca uwagę szeroki zakres zadawanych pytań. Dotyczą one nie tylko ostatnich wydarzeń, problemów hodowlanych, ale także osobistych doświadczeń Andrzeja. Niektóre są owszem tendencyjne, ale to jakby dodaje atrakcyjności temu wywiadowi.
Uważam, że Tristan robi duże postępy.

Awatar użytkownika
izik
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:59
Lokalizacja: opole

Post autor: izik » 26 lip 2006, 20:32

mnie też podobał się wywiad tristana . i niech będzie ich jak najwięcej z tymi co mają cos ciekawego do powiedzenia w tym temacie.
kolego hypno mniej uszczypliwosci dla tych co mają chęc coś zrobic a Pan Anrzej nie potrzebuje klakierów ,sam się potrafi obronic. myślałem że temat awersji do "galów anonimow już sie zakończył" i niech tak zostanie po co wywoływac "złe duchy". piszmy lepiej o tym co ma nas łączyc , a nie dzielic. pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 26 lip 2006, 20:44

Izik, każdy ma prawo wypowiadać swoje poglądy pod warunkiem, że robi to w kulturalny sposób i nie łamie ogólnie przyjętych zasad (prawa). Nie sądzę, żebym to zrobił, a że jestem ciut uszczypliwy... hmmm jakieś wady trzeba mieć :-) Z Tristanem dyskutuję na różnych forach i nie mam mu nic do zarzucenia jako rzeczowego i kulturalnego gościa. Choć nie przeczę nie wszystkie jego argumenty na mnie sprawiają pozytywne wrażenie. Zdaję sobie sprawę, że moje pewnie też nie wszystkim pasują więc, krytykę przyjmuję i nie obrażam się. A co do Andrzeja... ja mu nie słodzę, ja się kurna czaję jak go tu złapać na jakimś fa-pa :-) Żadnego łubu dubu niech nam żyje.... Po prostu stwierdzam fakt, właśnie że Andrzej potrafi się sam bronić.
P.S. Ambra masz na zdjęciu śliczny krawat :-))))))))))))))

Odpowiedz

Wróć do „Akwarystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości