Wywiad z Bernardem Pszczołą

Tematy ogólne

Moderator: seba*1*

Awatar użytkownika
Ambra
członek PKMD
Posty: 2479
Rejestracja: 06 gru 2004, 20:25
Imie i Nazwisko: Andrzej Sieniawski
Miejsce zamieszkania/miasto/: 07-401 Laskowiec
Lokalizacja: Laskowiec

Post autor: Ambra » 28 lip 2006, 05:44

eugen pisze:Kiedys tez probowalem robic wywiady (jeszcze na Forum Mysiara)............
Pewnie wtedy było za wcześnie i wiele trzeba było się nauczyć.
Obecnie można powrócić do tematu, zwłaszcza że będzie wiadomo "kto pyta". To ważne - jak się okazuje.

Narazie czekam na tłumaczenia przesłanych faxem przez Ciebie materiałów odnośnie D.

Wracając do zagadnienia - możliwe że z pomysłem ruszymy jeszcze w tym roku.

Awatar użytkownika
stachu
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 321
Rejestracja: 17 mar 2006, 13:40
Imie i Nazwisko: Stanisław Kaczorowski
Lokalizacja: Chorzów
Kontaktowanie:

Post autor: stachu » 30 lip 2006, 21:54

rafdisc napisał:
Staszek masz rację - nie ma co oglądać byłem na tej hodowli przedwczoraj -szok . Nie będę się zagłębiał ale myslałem ja i mój kolega z którym byłem ,że o człowieku mówi się wiele to i wiele ma do pokazania a tam ........................... . W porównaniu z twoją hodowlą którą pokazałeś mi na mistrzostwach i w porównaniu z hodowlą Sławka K. z Łomianek na której byłem to nie ma co oglądać .
Nie sądzę żeby ten pan chciał się pochwalić swoją hodowlą.
ps.soorki panie Bernardzie ale rozczarowałem się.
Małe sprostowanie do mojej wcześniejszej wypowiedzi:
O umieszczaniu zdjeć z hodowli(czy samych ryb) pisałem pod kątem PRZYSZŁYCH wywiadów!!!!!!!

To nie była publiczna krytyka B.Pszczoły-na takie zachowanie nie pozwala mi "etyka zawodowa" którą przestrzegam oraz zwykła przyzwoitość.
Oczywiście mam swoje zdanie w tym temacie,ale jest ono subiektywne więc pozostaje prywatnym.
pozdrawiam-hej

Odpowiedz

Wróć do „Akwarystyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości