Taniocha...

Nowości - opinie

Moderatorzy: niki 28, tuptus

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Taniocha...

Post autor: Hypno » 24 sie 2009, 07:13

Mam nadzieję, że modzi nie potraktują tego jako kryptoreklamę.

Dłubiąc ostatnio kolejne wynalazki przy swoich zbiornikach musiałem się zaopatrzyć w różne utensylia z pogranicza ogrodnictwa i hydrauliki. Chodziło o wszelkie złączki do węży gumowych i igielitowych, kraniki, rureczki i inne pierdoły. Udałem się więc do OBI i .... z przerażeniem stwierdziłem, że jeden trójnik na wąż 16mm (wciskany) kosztuje ponad 9zł!! Na innych elementach widniały równie kosmiczne cyfry. Poszukałem w Internecie i znalazłem. Taniej już chyba się nie da dlatego polecam. I tak dla porównania identyczny trójnik w tym sklepie kosztuje...... 0,37zł! Szok i niedowierzanie. Ogólnie stwierdzam że ten z bobrem jest kosmicznie drogi, ale ma tą zaletę, że większość drobiazgów nawet dość dziwnych kupi się od ręki w jednym sklepie.

Te wszystkie złączki i wiele innych można kupić:
http://www.nawadnianie24.pl

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Taniocha...

Post autor: niki 28 » 24 sie 2009, 11:51

Tak to już jest Piotrek jak w marketach stosuje się promocyjne chwyty,i pewne towary sprzedaje sie wyjatkowo tanio ,a na innych zarobia się z nawiązką.Oczywiscie wszelkie wymienione przez Ciebie akcesoria drogie są właśnie teraz w sezonie .Przypuszczam że na zimę stanieją ,ale podrożeją te potrzebne właśnie w zimę.Tak czy inaczej interes się kręci .A Tobie chwała za to ,że nie dasz sie robić "w konia"

niki 28

Odpowiedz

Wróć do „Technika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości