Reduktor CO2

Nowości - opinie

Moderatorzy: niki 28, tuptus

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Reduktor CO2

Post autor: Fal » 15 kwie 2006, 12:53

Ostatnio chwaliłem się ,że mam dobry reduktor a tu dzisiaj padł. Muszę przyznać z oburzeniem ,że to nie pierwszy który się psuje. Dlatego pytanie do was jakie macie reduktory co2 ? Czy ktoś z was posiada reduktor aquamedic ? Jeśli tak to proszę o opinie czy warto inwestoawać tak naprawdę ciężką kasę w to urządzenie bagatela 350pln.
Fal

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 16 kwie 2006, 10:13

Sprzęt dobry - trochę drogi - za 79 zł można było kiedyś kupić w practikerze reduktory japońskiej firmy Masushita . Działają dobrze - moim zdaniem problemy reduktorów wiążą się z zanieczyszczeniem dwutlenku węgla w butli . Jeżeli napełniasz ją tam gdzie węże leżą w piachu i innym brudzie to nawet AM nie pociągnię wiecznie .
Polecam http://www.allegro.pl/item96031187_redu ... ncja_.html
cena umiarkowana a na takich reduktorach chodzą 2 zbiorniki Jotki - bezawaryjnie

Awatar użytkownika
Maciek
senior
senior
Posty: 170
Rejestracja: 08 gru 2004, 00:17
Lokalizacja: Koluszki
Kontaktowanie:

Post autor: Maciek » 16 kwie 2006, 10:54

Witam
Mam ten reduktor o którym wspomina Alek. Od roku chodzi naprawdę bezawaryjnie. Cena zachęcająca, myślę ze warto spróbować.
Pozdrawiam

grzegorz288
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: 15 lis 2005, 20:47
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: grzegorz288 » 16 kwie 2006, 12:12

Witam

Ja posiadam Reduktor AquaMedica od czterech lat i nie ma z nim najmniejszych problemów.
Największą jego zaletą jest to że nie ma możliwości aby się zepsuł.
Reduktor ten nie posiada Membrany która to zazwyczaj nawala w reduktorach, zamiast tego ma zwykły wentyl samochodowy który idzie w każdej chwili wymienić.

Awatar użytkownika
Fal
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 747
Rejestracja: 13 lut 2005, 22:29
Imie i Nazwisko: Darek Falkowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Barcin
Lokalizacja: Barcin
Kontaktowanie:

Post autor: Fal » 16 kwie 2006, 20:09

Serdeczne dzięki za komentarze. Jeśli chodzi o reduktor ten co ma Jotka u mnie pochodził aledwie tydzień może dwa. Właśnie wtedy postanowiłem ,że kupię coś lepszego no i rozczarowanie duże. Pochodził nie dłużej niż miesiąc i zaczął przepuszczać co2. Jestem trochę zdesperowany żeby kupić AquaMedic jednak są pewne obawy czy nie stanie się z nim to co z poprzednikami.
Z drugiej strony zastanawiałem się o tym co mówi Cocoloco jeśli ma rację ,że Co2 jest zanieczyszczone, to czy w jakiś sposób można zabezpieczyć przed zanieczyszczeniami reduktor. Może jakieś drobne sito tylko z czego?
Fal

Odpowiedz

Wróć do „Technika”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości