ph-metr

Jak rozmnażamy nasze ryby

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

Awatar użytkownika
jasiu1815
junior
junior
Posty: 40
Rejestracja: 07 lut 2006, 10:05
Lokalizacja: olsztyn
Kontaktowanie:

ph-metr

Post autor: jasiu1815 » 18 mar 2007, 16:26

Witam wzsyskich
Mam pytanie odnośnie ph metru firmy Hanna.Czy ktoś z was taki posiada.Z tego co wyczytałem na forum to chyba Hypno taki ma.pytanie dotyczy dokładności i awaryjności jego.Mieszkam w Olsztynie gdzie nie będe miał problemu z jego kupnem.Ostatnio byłem u nich to powiedzieli mi że kosztuje 90zł.
Pozdrawiam.

_________________
Przemo

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 18 mar 2007, 16:56

CZeść, rzeczywiście mam takie ustrojstwo już dobrych kilka miesięcy. Sprawuje się bezbłędnie oczywiście jeżeli właściciel zdaje sobie sprawę z jego klasy. Miernikiem nazwać go nie można ze względu na małą dokładność. Niemniej jednak dla nszych celów jest uważam idealny. Tani, niezawodny, posiada kompensację teperatury i jest mały. Stabilizacja pomiaru następuje (ze względu na ową kompensację temperatury) po dobrych kilkudziesięciu sekundach ale uważam że to nie jest problem. Polecam go choć jeżeli miał bym kupować ponownie kupił bym wyższy model (o któym też pisałem) który mierzy kilka wielkości jednocześnie. Nie znaczy to jednak że ten jest zły. Jest do naszych celów dobry i pewny w przeciwieństwie do testów kropelkowych. POLECAM

Odpowiedz

Wróć do „Rozmnażanie dyskowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości