Artemia...

Jak rozmnażamy nasze ryby

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

ADAM241281
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2006, 21:26
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontaktowanie:

Post autor: ADAM241281 » 22 lut 2007, 16:03

nie ma o co sie spierac, Pan Miodek napewno kazdemu z nas miałby coś zarzucenia :)

tomaszekz
senior
senior
Posty: 101
Rejestracja: 01 lut 2007, 10:37
Lokalizacja: dolnośląskie, okolice Lubina

Post autor: tomaszekz » 22 lut 2007, 20:28

birdas pisze:
tomaszekz pisze: to jest wątek dotyczącey artemi i ja się wypowiedziałemna temat - polecam Tropical!
Ale wypowiedzi o hodowlach już Ci nie przeszkadzają ?
Dostosowałam się z pokorą do uwagi Hypno! Jeżeli Ty czujesz potrzebe dyskusji na ten temat otwóż nowy wątek w odpowiednim dziale, a może lepiej będzie jak zarejestrujesz się na forum polonistycznym!!!
Piotr widocznie też miał jakiś powód aby zwrócić Ci uwagę.
Może i z pokorą wziąłeś to do siebie ale dalej piszesz z błędami. Ostatnio było na ten temat - jakieś przeglądarki (może firefox) mają sprawdzanie pisowni może warto zacząć używać ?

cha ... :shock: :lol: jak zwykle czepialski i nieustępliwy!! Cały Birdas, a na dodatek mało zrozumiały!

p.s.
dysortograf raczj będzi miał problemy na Waszym forum:) a co dopiero taki człowiek będzie miał jak te przeglądarki ruszą!
Ja ze swojej strony kończe temat i najmocniej przepraszam za swoje kardynalne błędy! będę się starał jak najmniej pisac na forum aby nie draznić oczu :P , jako ciekawostke powiem, że tomaszekz nigdy w życiu nie dostał pozytywnej oceny z dyktanda, mimo, że się starał bidulek :oops: :cry: ! dobrze, ze na studiach wykładowcy są bardziej wyrozumiali, inaczej bym miał przechlapane! :roll:

pozdrawiam
Tomek Zaremba

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 22 lut 2007, 21:25

tomaszekz pisze: cha ... :shock: :lol: jak zwykle czepialski i nieustępliwy!! Cały Birdas, a na dodatek mało zrozumiały!
Heh ... tradycyjnie będę miał inne zdanie. ;) Co do błędów to na tamtym forum nie pamiętam abyś jakieś robił.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 22 lut 2007, 21:51

O masz obrażać się za coś takiego... a co dopiero jakby był poważny problem....
Ortografia też nie jest moją najmocniejszą stroną i czasami walnę skwarka.... niemniej czytam co napisałem 5x wklejam do jakiegoś programu ze słownikiem ;-) albo zamiast stszeguły piszę detale .... i jest OK

robin
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2006, 12:31

Post autor: robin » 23 lut 2007, 13:14

osobiscie wolę ryby kupić od hodowcy.wiadomo co się kupuje.kiedyś kupiłem mieczyki z importu i wszystkie padły.nawet ichtiolodzy z art w olsztynie nie mogli nic zrobić.w czoraj byłem na giełdzie w łodzi i kupiłem 3 malborasy i 2 czerwone turkusy od hodowcy.parę złoty drożej od importu ale wiedziałem co kupuję.bez kombinacji alpejskich mogłem ryby wpuścić do akwarium.parametry wody o dziwo takie same momo 300km różnicy.także polecam tylko polskich hodowców.


pozdrowienia z warmii i mazur

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 23 lut 2007, 13:54

Za pozdrowienia dziękuję w imieniu innych. Witamy na forum, z konsekwencją maniaka przypominam o stosowaniu zasad języka polskiego w pisowni na forum... proszę o stosowanie ich.
Z odmianami nazwijmy to wprost nie będącymi atrakcyjnymi nowościami OK, ale nie wszystkie odmiany kupisz, przynajmniej na razie, od lokalnych hodowców i tu jest problem.

Panowie oddalamy się od tematu, nie chcę tu kolejnej sprzeczki nt. importu i handlowania.

criment76
junior
junior
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2006, 15:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: criment76 » 23 lut 2007, 14:34

Witam
Jestem za tym aby jednak pisząc używać języka polskiego zgodnego z zasadami ortografii i gramatyki polskiej a nie innej.

A z doświadczenia wiem co mówię, bo znajomość tych zasad u dzisiejszej młodzieży jest bardzo niska.

Natomiast co do dyslekcji i dysortografii - to można leczyć,tylko trzeba trochę chęci ( a nie traktować tego jako zwolnienia z matury):lol:

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 23 lut 2007, 14:39 przez criment76, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 23 lut 2007, 14:38

A jak się ma ortografia do artemii?? powróćmy do tematu :-)

criment76
junior
junior
Posty: 61
Rejestracja: 21 wrz 2006, 15:58
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: criment76 » 23 lut 2007, 14:46

No, związku nie ma :lol:

Na razie nie używam artemii, bo moje palety jeszcze są za młode na tarło. A że czytałem wątek z ciekawości i natknąłem się na dyskusję o zasadach języka polskiego to napisałem co myślę :lol:

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wróć do „Rozmnażanie dyskowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości