Sposób na wychowanie paletek bez rodziców

Jak rozmnażamy nasze ryby

Moderatorzy: niki 28, _TOM_, Kazimierz1961

Awatar użytkownika
Jeki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1090
Rejestracja: 01 lip 2005, 07:55
Imie i Nazwisko: Łukasz Osieka
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeki » 21 lut 2007, 09:46

Ten przypadek po raz kolejny utwierdza mnie w przekonaniu że aby pisać na forum powinno się najpierw uzupełnić profil i ta procedura powinna być przepustką do uczestnictwa w dyskusjach.
Jeden głos za.

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 21 lut 2007, 10:28

Nie żebym się czepiał bo też jestem za.Jednak jak zmusić pana A aby w profilu napisał swoje prawdziwe dane a nie np. Misia Uszatka zamieszkałego pod lasem?

Awatar użytkownika
DISPAR
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 483
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:47
Imie i Nazwisko: Dariusz Łupiński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Łosice
Lokalizacja: Łosice
Kontaktowanie:

Post autor: DISPAR » 21 lut 2007, 12:12

Nikt go do tego nie zmusi. Jeśli napisze, że się nazywa np. Gżegoż Bżęczyszczykiewicz to pozostanie tylko zignorowanie takiego użytkownika ale do tego potrzebna jest solidarność wszystkich korzystających z tego forum. Gdy zacznie wypisywać głupoty to nasz klubowy kolega ,,detektyw" szybko dojdzie jego prawdziwych danych jak to już miało miejsce.

Awatar użytkownika
birdas
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1943
Rejestracja: 14 lut 2007, 22:40
Imie i Nazwisko: Marcin Spychała
Miejsce zamieszkania/miasto/: Jelenia Góra
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: birdas » 21 lut 2007, 12:20

W ankiecie zagłosowałem na tak, ale zakładając, że profil będzie uzupełniony - nie ważne czy napiszę "Jan Kowalski" czy "Tomasz Kozłowski" - ważne żeby można było zwracać się do kogoś po imieniu a nie bez osobowo czy po jakims nicku: "edward2342spis" itp.
Nikt nikogo nie zmusi do podania prawdziwych danych i nikt tego nie zweryfikuje - przynajmniej nie na większą skalę.

ADAM241281
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: 08 lut 2006, 21:26
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontaktowanie:

Post autor: ADAM241281 » 22 lut 2007, 17:41

Henryk pisze:Owszem rozmowy na inny temat jest darmowy bo niema zadnego wtym interesu tzn.kasy, i dlatego mozna sobie podyskutowac na temat choroby,pokarmow itd. Trudno zeby komus przekazac wazna informacje ktora jest bardzo cenna poniewaz pochlonela mi wiele czasu i cierpliwosci zeby dojsc do tego zeby moc wychowac sztucznie narybek paletek pod warunkiem ze sa wolne od pasozytow.Trudno zebym komus dal informacje i niemial z tego zadnego zysku,a ten ktos bez wysilku bedzie chcial sobie wychowac te 60-80% paletek i robic kase to nie jest fer.Gwarancja wychowu mlodych jest 100% jesli nie maja pasozytow.Jesli komus zalezy zeby wychodowac sztucznie jak najwiecej paletek to prosze bardzo zadzwonic pod moj numer.tel ktory podalem.udzielam informacji osobiscie poniewaz musze pokazac ten moj patent i wytlumaczyc co nalezy robic dokladnie.pozdr.
Henryk jak chcesz zarabiac kase to wystaw swoj patent na allegro z licytacja lub kup teraz napewno zostaniesz SUPER SPRZEDAWCĄ,jeszcze jedno : wystawiasz fakturę vat albo paragon fiskalny, pytam z czystej ciekawosci bo moja para tez wychowuje 80% narybku. nie musze sie bawic w wychowywanie ryb, wole poswiecic ten czas na wychowywanie syna.mysle ze na tym forum nie znajdziesz frajera

Odpowiedz

Wróć do „Rozmnażanie dyskowców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości