glonojad + serce wolowe= brak sposobu karmienia paletek

Diety naszych ryb

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

TURYSTA
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1887
Rejestracja: 18 cze 2007, 18:57
Imie i Nazwisko: Jaś i Małgosia
Miejsce zamieszkania/miasto/: Alternatyw 4
Lokalizacja: Trzebinia

Post autor: TURYSTA » 16 kwie 2009, 21:03

Na glony to są dwie metody odpowiednie parametry odpowiednik stosunek NPK nie za dużo nawozić rośliny kwaśna woda dobra filtracja + podmiana wody.
I tu się sprawa zamyka.
Druga metoda to stała podmiana wody ale to też nie gwarantuje że glony się nie pojawią.

Brązowe szyby to zapewne okrzemki.

Iwek_22

Post autor: Iwek_22 » 16 kwie 2009, 21:10

wojtekd7 pisze:zawsze myslalem ze jak filtr dobrze filtruje to na sciankach akwa nie osadzaja sie glony xD:)
myślę, że się mylisz
wojtekd7 pisze: 1Mam takie pytania 2 jeszcze: jakie najlepiej warunki wody utrzymywac zeby nie bylo glonow?
stabilne, dojrzałe akwarium, a tak poza tym nie ma akwarium bez glonów, chodzi tylko o proporcje
wojtekd7 pisze: 2 Smaczne jest mieso z glonojada? bo ojciec chce na wigilie zrobic xD
nie wiem :)
wojtekd7 pisze: Ps: Iwek_22 na serio mam 15 lat:) ale upic sie w moim wieku to uwierz mi ze teraz to nie jest trudne ani nie mozliwe:)
wierzę :lol:

Gość

Post autor: Gość » 17 kwie 2009, 10:45

Oglądałem program Cejrowskiego, w którym jedli tzw. glonojady złapane w odnogach Amazonki. Skoro Cejrowski dalej podróżuje i nic mu się nie stało, to myślę, że Twój tata też może śmiało zjeść część obsady Twojego akwarium ;)

Odpowiedz

Wróć do „Karmienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości