Artemia mrożona

Diety naszych ryb

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

jotka
senior
senior
Posty: 112
Rejestracja: 20 cze 2005, 20:55
Imie i Nazwisko: JERZY KRAWCEWICZ
Miejsce zamieszkania/miasto/: JAROCIN
Lokalizacja: Cielcza k/Jarocina

Post autor: jotka » 21 paź 2005, 12:44

TO JUZ LEKKA PRZESADA

Awatar użytkownika
DISPAR
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 483
Rejestracja: 11 gru 2004, 13:47
Imie i Nazwisko: Dariusz Łupiński
Miejsce zamieszkania/miasto/: Łosice
Lokalizacja: Łosice
Kontaktowanie:

Post autor: DISPAR » 23 paź 2005, 16:33

(Tak si? zartuje po dwóch browarach :D ) Ci ochroniarze z gie?dy mali nie s? - wi?c spodoba?a mi si? Wasza przygoda. Kupowa?em dok?adnie ta sama artemi? która jest pokazana na 1 zdj?ciu - polecam.

Awatar użytkownika
cocoloco
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2381
Rejestracja: 30 gru 2004, 14:43
Imie i Nazwisko: Aleksander Krawcewicz
Lokalizacja: krotoszyn
Kontaktowanie:

Post autor: cocoloco » 23 paź 2005, 20:25

co do artemii to uwa?am ?e jakosciowo lepsza jest ta w czerwonym opakowaniu a 5 kg - duza czysta ( wielkosc okolo 8mm ) niebieska tez nie jest zla ale zdecydowanie mniejsze osobniki . Jednak nie polecam kupowania artemi w przezroczystym opakowaniu bez napisow - jak juz sie przekonal niejeden z nas to ryzykowna sprawa .

Co do przygody z panem prezesem gieldy to uwazam ze ochroniarze zachowali zimna krew i z politowaniem patrzyli na prezesa ze robi awanture ze ktos ma aparat fotograficzny . Faktycznie tylko dzieki postawie ochroniarzy utarczka slowna nie przerodzila sie w rozmowy prawnikow . Mi to tez dalo pewna lekcje , ze tytul prezesa mozna miec ale to wcale nie znaczy ze ma sie racje .

Awatar użytkownika
rady3
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1509
Rejestracja: 06 gru 2004, 16:42
Imie i Nazwisko: Robert Dreszer
Miejsce zamieszkania/miasto/: Stary Białcz
Lokalizacja: Kościan
Kontaktowanie:

Post autor: rady3 » 24 paź 2005, 07:14

Taaaak no Pan prezes po prostu boi si? dziennikarzy. Dlaczego? Ano dlatego, ?e na gie?dzie sprzedaje si? chronione gatunki.

Awatar użytkownika
bjarka
członek PKMD
Posty: 733
Rejestracja: 20 gru 2004, 23:32
Imie i Nazwisko: Beata Jarka
Lokalizacja: Laskowiec
Kontaktowanie:

Post autor: bjarka » 02 lis 2005, 22:36

Dzięki za pomoc wszystkim.Mam już niezłą artemię.Nie jest bardzo duża,ale czysta ,bez ochotki.Ma piękny czerwony kolor.Ryby się zajadają.

Awatar użytkownika
Jeki
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1090
Rejestracja: 01 lip 2005, 07:55
Imie i Nazwisko: Łukasz Osieka
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Jeki » 14 mar 2006, 20:46

Ma piękny czerwony kolor
Artemia czy opakowanie? Bo moja artemia jest w tafli szaro-bura, a w akwa podczas karmienia prawie biała.
Odnośnie artemi to byliśmy ze Sławkiem w Lodzi i Sławek kupił tą 5kg amerykańską identyczną jak na zdjęciu. Paczka 170zł , w kilówkach nie było więc ja wziąłem trochę od Sławka do porównania z tą co mam(poza tym ta w 5kg ponoć jest większa) kupiona na stoisku katrinex-u, nigdzie indziej takiej nie mieli. Ja kupuję w Krakowie w tafli 0.5 kg za 6zł ponoć Chińska i porównałem:
1. Chińska jest 3x tańsza
2. Chińska jest większa
3. w chińskiej nie znalazłem nic gratis
4. w amerykańskiej znalazłem już 6 much(a skarmiłem może z 10dkg)
No cóż , optymizmem to nie napawa, ale mam nadzieję ,że w tej amerykańskiej nie ma dodatków niewidocznych gołym okiem, chińską (ponieważ jej nie znam) na wszelki wypadek zalewam wrzątkiem. Ryby ję jedzą nie mniej chętnie.

Awatar użytkownika
vega1
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1214
Rejestracja: 21 mar 2005, 23:54
Imie i Nazwisko: Sławomir Nazimek
Miejsce zamieszkania/miasto/: Rzeszów
Lokalizacja: Rzeszów,Kraków

Post autor: vega1 » 14 mar 2006, 20:54

A ja jestem zadowolony.Choc nie widzialem tej chinskiej co Jeki kupuje w krakowie,to jednak ta amerykanska w porownaniu z tym blotem z Katrinexu to juz jest verry good :)

bastekhh
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: 24 sty 2006, 22:26
Lokalizacja: Zielona Gora
Kontaktowanie:

Post autor: bastekhh » 16 mar 2006, 11:44

wracajac do tematu artemi "golden gate" tej niebieskiej tafli, jak narazie nie mialem klopotu zawsze byla ladna czerwona bez dodatku gratis ...jedynie cena jest inna tafla 900gramowa jest za 9.90 euro mam nadzieje ze nigdy nie damy sobie wcisnac euro kiedys ta sama tafle kupowalem po 9,90 dm...moze te co na polske ida sa drugiej jakosci .. trudno mi powiedziec ale jesli wezmie sie pod uwage ze proszek do prania kupiony w niemczech jest wydajniejszy a ten sam kupiony u nas nie ..to daje do myslenia!? musze przyznac ze artemia firmy katrinex naprawde daje duzio do zyczenia !!!skusilem sie cena byla atrakcyjna i odrazu wtopa!

krisgdansk
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: 20 lut 2005, 18:34
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krisgdansk » 28 mar 2006, 22:08

jakis czas temu zakupilem artemie amerykanską 1 kg i bardzo bylem zadowolony, paczka sie skończyla zakupilem tydzien temu 5 kg i niestety fatalna jakosc ( w porównaniu z poprzednią) kolor biały , zapach obrzydliwy i mnóstwo muszek.

Odpowiedz

Wróć do „Karmienie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości