otoski z paletkami

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

ooooo
nowicjusz
nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: 03 sty 2013, 15:28
Imie i Nazwisko: Rafał Grabowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Bieruń
Lokalizacja: Bieruń

otoski z paletkami

Post autor: ooooo » 26 lis 2013, 20:28

witam

Jako że miałem już stado otosków przy pierwszych paletkach , zdecydowałem się także dołożyć do obecnego akwarium , dzisiaj do zbiornika wprowadziłem 15 szt(ok 3cm) , akwarium 300l 7x red melon 7-10cm

Przy pierwszych paletkach nie miałem żadnych problemów , teraz rozpętało się istne polowanie , chwilowo jestem zmuszony karmić ryby na zawołanie bo jak tylko nie mają na oku serducha biorą się za otoski

Czy ktoś z was stracił w ten sposób stado otosków czy za 2-3 doby ryby się przyzwyczają?

Awatar użytkownika
mare777
zarząd pkmd
Posty: 322
Rejestracja: 08 gru 2004, 20:21
Imie i Nazwisko: Marek Marcinkiewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: Szczecin
Lokalizacja: Szczecin
Kontaktowanie:

Re: otoski z paletkami

Post autor: mare777 » 26 lis 2013, 21:03

Moje otoski przeżyły tak gdzieś półtora roku z dzikimi zielonymi, to znaczy tyle czasu zajęło moim tefe sukcesywne wykończenie stada 15 sztuk otosków. Zbiornik był solidnie zarośnięty i pewnie dlatego tak długo to trwało, choć muszę przyznać, że specjalnej agresji nie zauważyłem. Tak od czasu do czasu, od niechcenia któryś bywał "szturchnięty", zapewne musiały być też mocniejsze uderzenia i one zapewne otoskom nie wyszły na zdrowie.

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości