Tragedia

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

grzegorzcisek
junior
junior
Posty: 73
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:

Tragedia

Post autor: grzegorzcisek » 22 wrz 2008, 08:34

Tragedia. Wczoraj wieczorem po powrocie z pracy dotknęło mnie przykre zdarzenie. Mianowicie ostatni mój zakup rybek (3szt) dwa turkuski i jeden malboro pływały sobie od jakiegoś czasu w osobnym sterylniku 100l, co by sobie lepiej podrosły, bo w og. Ganiały je starsze i nie dawały im jeść. I tak sobie tam pływały i rosły już się zaczęły powoli wybarwiać i osiągać jakieś 7-8cm, gdy nagle dostrzegam, w akwa nie 3szt tylko 2szt. Po chwili rozglądania dostrzegłem trzecią poza akwa :cry: . Na podłodze martwą. Całe akwa jest przykryte szybą bez jakiś 2 cm i przez tę szczelinę zdołała wyskoczyć a to na dodatek mój jedyny malborasek. :cry:

bucu
junior
junior
Posty: 25
Rejestracja: 26 lis 2007, 20:42
Lokalizacja: Chojna

Post autor: bucu » 06 paź 2008, 12:46

Moje wyrazy współczucia łącze się z tobą w tak smutncyh chwilach.
pzdr.

Ps. Takie życie jeden skok i po wszystkim :)

Awatar użytkownika
lin2
senior
senior
Posty: 159
Rejestracja: 07 sty 2007, 20:33
Lokalizacja: Brzeg
Kontaktowanie:

Post autor: lin2 » 06 paź 2008, 12:57

bucu pisze: Ps. Takie życie jeden skok i po wszystkim :)
Wcale nie, popatrz na Leszka - jeden skok przez płot i masz pełne sklepy :-)

rider
junior
junior
Posty: 28
Rejestracja: 05 mar 2008, 13:35
Lokalizacja: pisz

Post autor: rider » 07 paź 2008, 08:04

ciekawe jak byś się zachował wracając z pracy na następny dzień:wchodzisz do pokoju i patrzysz a tu wszystkie twoje palety leżą na dnie padłe, miałem takie po 18 cm i dwie sztuki powyżej 20(blu diam.)wszystkiego 11 sztuk.to była załamka,wiesz od czego?grzałka miała przebicie,dobrze że najpierw wszystko wyłączyłem zanim łapę wsadziłem do wody.

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości