Paletki z Wrocławia ?

Tematy ogólne w tym jak zacząć.

Moderatorzy: krisaczek, mkozubski

Awatar użytkownika
roh
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 2083
Rejestracja: 09 maja 2010, 21:49
Imie i Nazwisko: Roman Hadziewicz
Miejsce zamieszkania/miasto/: KĘTRZYN
Lokalizacja: KĘTRZYN
Kontaktowanie:

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: roh » 14 gru 2010, 13:18

Doświadczenie niewielkie. Jak czytam to Wrocław i piwnica to tylko AdamN. Nie mam pojęcia ,podejrzewam tylko, że gość Powinien mieć ryby zdrowe-co do kształtu mam wątpliwości.Proponuję nabrać doświadczenia na rybach -wejdź na dole forum w "SPRZEDAM" i kup ładne ryby za "prawie" darmo i ćwicz, ćwicz, ćwicz. Ryba ma mniejszą źrenice tylko dla konesera, dla zwykłego hodowcy nie ma to znaczenia. A rybki piękne jeżeli w pełni wybarwione.

Awatar użytkownika
slawekjul
senior
senior
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2010, 08:15
Imie i Nazwisko: sławomir wernikowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: szczecin
Lokalizacja: szczecin

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: slawekjul » 14 gru 2010, 13:28

roh pisze:Doświadczenie niewielkie. Jak czytam to Wrocław i piwnica to tylko AdamN. Nie mam pojęcia ,podejrzewam tylko, że gość Powinien mieć ryby zdrowe-co do kształtu mam wątpliwości.Proponuję nabrać doświadczenia na rybach -wejdź na dole forum w "SPRZEDAM" i kup ładne ryby za "prawie" darmo i ćwicz, ćwicz, ćwicz. Ryba ma mniejszą źrenice tylko dla konesera, dla zwykłego hodowcy nie ma to znaczenia. A rybki piękne jeżeli w pełni wybarwione.
:?:

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: Przemek Wieczorek » 14 gru 2010, 14:18

Niby Adam pisze o rarytasach jakie posiada Natomiast ja nie zachwycam się rybami z stajni Adaman
Choć nie twierdze że nie warto ich posiadać To tylko moja prywatna opinia

Marcin1027
senior
senior
Posty: 169
Rejestracja: 10 lut 2010, 12:05
Imie i Nazwisko: Marcin Naleśnik
Miejsce zamieszkania/miasto/: Świdnica
Lokalizacja: Świdnica

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: Marcin1027 » 14 gru 2010, 18:05

a ja twierdze że ryby od Adama są jak najbardziej ok byłem widziałem i kupiłem i jestem zadowolony a z tego co Pamiętam to Przemku owego czasu chciałeś jechać ze Szczecina do Adama po white a teraz pisze co innego!!!!!!

Przemek Wieczorek
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 622
Rejestracja: 31 paź 2009, 13:10
Imie i Nazwisko: .....
Miejsce zamieszkania/miasto/: ....
Lokalizacja: ...

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: Przemek Wieczorek » 14 gru 2010, 20:26

Marcin1027 pisze:a ja twierdze że ryby od Adama są jak najbardziej ok byłem widziałem i kupiłem i jestem zadowolony a z tego co Pamiętam to Przemku owego czasu chciałeś jechać ze Szczecina do Adama pło white a teraz pisze co innego!!!!!!
Marcin a czy ja twierdze że nie są ok Jedynie stwierdzam że mnie osobiście nie zachwycają
Może kiedyś i tak napisałem bardziej z ciekawości zobaczenia co Adam tam ma
White przestały mnie interesować Teraz mam pociąg do wzorków

Awatar użytkownika
gajowa
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1899
Rejestracja: 06 maja 2006, 15:21
Imie i Nazwisko: Barbara Bogdańska
Miejsce zamieszkania/miasto/: Kraków
Lokalizacja: Kraków
Kontaktowanie:

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: gajowa » 14 gru 2010, 20:40

slawekjul pisze:
lukas8808 pisze:Na rybach nie ma co oszczędzać, kupisz zafajdane ryby, a leki nie są tanie.
Lepiej wydać więcej na początku,a w przyszłości cieszyć się pięknymi i zdrowymi rybami.
"Święte" słowa, byłem, widziałem te paletki. makabra , a jakie ciekawe informacje na temat dysków dostałem .... :shock:
Czyli gdzie byłeś? U kogoś we Wrocławiu? Czy w innym mieście? Trochę niejasno to napisałeś

Awatar użytkownika
niki 28
członek PKMD
Posty: 1645
Rejestracja: 09 sty 2006, 20:05
Imie i Nazwisko: Jacek Niglus
Miejsce zamieszkania/miasto/: PSARY
Lokalizacja: PSARY

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: niki 28 » 14 gru 2010, 21:22

Czyli gdzie byłeś? U kogoś we Wrocławiu? Czy w innym mieście? Trochę niejasno to napisałeś[/quote]

Czyli Panowie jak chcecie coś powiedzieć (tak jak Basia powiedziała),to powiedzcie,a nie mówcie pół-słówkami.
W końcu od Kogo są te ryby :?:

Awatar użytkownika
slawekjul
senior
senior
Posty: 152
Rejestracja: 17 wrz 2010, 08:15
Imie i Nazwisko: sławomir wernikowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: szczecin
Lokalizacja: szczecin

Re: Paletki z Wrocławia ?

Post autor: slawekjul » 15 gru 2010, 09:01

gajowa pisze:
slawekjul pisze:
lukas8808 pisze:Na rybach nie ma co oszczędzać, kupisz zafajdane ryby, a leki nie są tanie.
Lepiej wydać więcej na początku,a w przyszłości cieszyć się pięknymi i zdrowymi rybami.
"Święte" słowa, byłem, widziałem te paletki. makabra , a jakie ciekawe informacje na temat dysków dostałem .... :shock:
Czyli gdzie byłeś? U kogoś we Wrocławiu? Czy w innym mieście? Trochę niejasno to napisałeś
Sorry, faktycznie trochę chaotycznie to wszystko wygląda, a więc miałem zamiar kupić ryby w szczecinie na ul. Woj. Polskiego (w piwnicy), gość który tam sprzedaje (naprawdę tanio) miał sprowadzić paletki z Wrocławia i sprzedać je po 25 ,- za sztukę; tanio - prawda? stąd było moje zapytanie na forum "czy ktoś zna żródło tych ryb we Wrocławiu (w swojej naiwności sądziłem że jest tam jakaś "hurtownia" czy coś w tym rodzaju).
Następnie byłem w tym sklepie (Szczecin ul. Woj.Polskiego) i zobaczyłem jakie przywiózł paletki z Wrocławia; ..... no cóż, faktycznie niska cena odzwierciedla jakość rybek, ufff chyba wyjaśniłem o co mi chodziło. Przepraszam za zamieszanie na forum i pozdrawiam z zasypanego śniegiem Szczecina.
sławek

Odpowiedz

Wróć do „Dyskowce”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości