Banda Blond Łobuziaków.

Życie w Twoim akwarium (zdjęcia ryb, roślin i innych żyjątek).

Moderatorzy: seba*1*, niki 28, _TOM_

Awatar użytkownika
Młody1919
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 654
Rejestracja: 26 kwie 2007, 18:45
Imie i Nazwisko: Dawid K.
Miejsce zamieszkania/miasto/: Gniezno
Lokalizacja: Gniezno
Kontaktowanie:

Post autor: Młody1919 » 12 wrz 2008, 21:56

Arowana xD Witaj w klubie posiadaczy pożeraczy wszystkiego co dotknie tafli wody xD Fajny klimat , dość spore szkło i blondaski niczego sobie.

Awatar użytkownika
Hypno
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 1864
Rejestracja: 03 mar 2005, 09:37
Imie i Nazwisko: Piotr Smoleń
Miejsce zamieszkania/miasto/: Lublin
Lokalizacja: Lublin
Kontaktowanie:

Post autor: Hypno » 13 wrz 2008, 20:38

To ja trochę napsuję krwi. Jak mawiał ponoć Leonardo "symetria jest pięknem głupców". Dlatego jak już zostało powiedziane, to drewno ze środka psuje mi kompozycję pustki ;-)

Widać, że masz czym robić zdjęcia i że tak powiem szybkie oko ze smykałką do ujęć (widać rękę Rafała, mam nadzieje że nikogo nie obrażam) ale kolory to jakieś całkiem do d...y są. No i umycie szyby przed zrobieniem zdjęcia jest całkiem wskazane ....

Awatar użytkownika
Rafal_W
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 675
Rejestracja: 12 paź 2005, 08:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:

Post autor: Rafal_W » 13 wrz 2008, 21:30

Ile żeśmy mu już na pawiookich.pl nagadali, żeby to drewienko przesunął :D Uparł się, że tak ma być i basta ;)

Kolorki - balans bieli, oczywiście, choć to odrobinę skomplikowane w przypadku rodzaju oświetlenia, jaki wybrał Marek do zdjęć - świeci halopakami. Przy żółtym świetle niestety sporo puszek głupieje. Oczywiście da radę to poprawić, ale muszę przekonać Marka do robienia zdjęć w RAWach, by obróbka zdjęcia była względnie bezbolesna.

Rafał

Odpowiedz

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości