Moje skromne 375 l

Życie w Twoim akwarium (zdjęcia ryb, roślin i innych żyjątek).

Moderatorzy: seba*1*, niki 28, _TOM_

adamn
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 967
Rejestracja: 20 lut 2006, 10:50
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: adamn » 06 maja 2007, 08:09

Rav pisze:opinie innych - może bardziej doświadczonych chodowców tych wspaniałych ryb
Gdybyś prosił o opinie hodowców tych wspaniałych ryb to może by było lżej :!:
Rav pisze:PRZEPRASZAM
okazana skrucha
Rav pisze:ENTUZJASTO - wielki Mistrzu podaj mi ..
wielki to jesteś TY Rafale jak pisałeś "podejżewam, że mam większe doświadczenie"
Rav pisze:PROSZE O ROZSĄDNE OPINIE NIE TYLKO O SUGESTJE ŚWIERSZCZYKÓW W HODOWLI PALETEK .Rafał
tu już zmiana jakościowa: "chodowla" zmienia się w "hodowla" :idea:
A co do świerszczyków dla dorosłych jak mniemam to nie tan kanał tematyczny :!:

Adam

arturo
entuzjasta
entuzjasta
Posty: 894
Rejestracja: 03 cze 2006, 16:17
Imie i Nazwisko: Artur Borowski
Miejsce zamieszkania/miasto/: Skórzewo
Lokalizacja: Skórzewo

Post autor: arturo » 07 maja 2007, 23:48

Mnie też się nie podoba, anubiasy zdziczały, nie pielęgnujesz ich i rosną jak chcą, nie pochowałeś filtrów i stanowią wątpliwą ozdobę. Rybcie ładne, choć wystrój gryzie się z ich naturą, może gdybyś podniósł korzenie wyżej i mogły by przepływać pod nimi, to były by bardziej zachwycone...
Co do wiedzy, umiejętności i doświdczenia innych nie dyskutuj w ten sposób, bo mógł byś polec w bitwie nie znając swojego przeciwnika, nie osądzaj innych jeśli nie znasz kogoś osobiście od lat i jeśli nie możesz poprzeć swoich sądów argumentami nie pozostawiającymi cienia wątpliwości... My nie wiemy o Tobie nic, nie znamy Twojego doświadczenia w akwarystyce i Twoich sukcesów na tym polu. Jak pokazało życie każdy uczy się latami, nawet laik może trzymać paletki, wiem coś o tym.... Dlatego jeśli przyjdzie Ci do głowy pomysł ubliżenia komuś, zweryfikuj swoje zdanie na temat innej osoby pod kątem własnego doświadczenia i wiedzy, bo paletki to przemył masowy od niedawna, a ludzi posiadających rzetelną wiedzę popartą własnym doświadczeniem na tym forum nie brakuje, pozdrawiam

Awatar użytkownika
Mroczna6
Posty: 2
Rejestracja: 24 cze 2007, 15:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontaktowanie:

Post autor: Mroczna6 » 24 cze 2007, 15:42

piękne rybcie:D

Odpowiedz

Wróć do „Galeria”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości