30
Październik

wyniki2016

WYNIKI IV POLSKICH MISTRZOSTW ŻAGLOWCÓW

KLASYFIKACJA GENERALNA – ŻAGLOWCE DZIKIE

I miejsce:  Krzysztof Kluczka

15w2016

II miejsce:  Bogusław Mysiak

47w2016

III miejsce:  Krzysztof Kluczka

12w2016

KLASYFIKACJA GENERALNA – ŻAGLOWCE HODOWLANE

I miejsce:  Grzegorz Mierzejewski

88w2016

II miejsce:  Krzysztof Gajoszek

94w2016

III miejsce:  Bogusław Miciński

65w2016

Miejsca w poszczególnych grupach barwnych

 

1 miejsce w grupie: „A” PTEROPHYLLUM ALTUM – Krzysztof Kluczka (Polska) średnia punktów: 86,67

15w2016

2 miejsce w grupie: „A” PTEROPHYLLUM ALTUM – Krzysztof Kluczka (Polska) średnia punktów: 86,00

12w2016

3 miejsce w grupie: „A” PTEROPHYLLUM ALTUM – Bogdan Mosór (Polska) średnia punktów: 85,33

4w2016

1 miejsce w grupie: „B” PTEROPHYLLUM LEOPOLDI – Andrzej Kociołkowski (Polska) średnia punktów: 80,33

21w2016

2 miejsce w grupie: „B” PTEROPHYLLUM LEOPOLDI – Roman Hadziewicz (Polska) średnia punktów: 80,00

17w2016

3 miejsce w grupie: „B” PTEROPHYLLUM LEOPOLDI – Marta Urbaniak (Polska) średnia punktów: 79,00

18w2016

1 miejsce w grupie: „C” PTEROPHYLLUM SCALARE – Bogusław Mysiak (Polska) średnia punktów: 86,33

47w2016

2 miejsce w grupie: „C” PTEROPHYLLUM SCALARE – Bogdan Mosór (Polska) średnia punktów: 81,00

27w2016

3 miejsce w grupie: „C” PTEROPHYLLUM SCALARE – Beata Uler (Polska) średnia punktów: 80,33

32w2016

1 miejsce w grupie: „D” PRĘGOWANE – Józef Mordarski (Polska) średnia punktów: 81,00

50w2016

2 miejsce w grupie: „D” PRĘGOWANE – Bogusław Miciński (Polska) średnia punktów: 79,67

55w2016

3 miejsce w grupie: „D” PRĘGOWANE – Dariusz Hadziewicz (Polska) średnia punktów: 78,67

51w2016

1 miejsce w grupie: „E” GŁĄDKIE – Bogusław Miciński (Polska) średnia punktów: 83,67

65w2016

2 miejsce w grupie: „E” GŁĄDKIE – Grzegorz Mierzejewski (Polska) średnia punktów: 81,67

63w2016

3 miejsce w grupie: „E” GŁĄDKIE – Norbert Bochański (Polska) średnia punktów: 81,00

62w2016

1 miejsce w grupie: „F” WZORZYSTE – Kazimierz Kraćkowski (Polska) średnia punktów: 81,67

68w2016

2 miejsce w grupie: „F” WZORZYSTE – Elżbieta Kraćkowska (Polska) średnia punktów: 81,33

71w2016

3 miejsce w grupie: „F” WZORZYSTE – Bogusław Miciński (Polska) średnia punktów: 80,67

72w2016

1 miejsce w grupie: „G” DŁUGOPŁETWE – Grzegorz Mierzejewski (Polska) średnia punktów: 86,33

88w2016

2 miejsce w grupie: „G” DŁUGOPŁETWE – Grzegorz Mierzejewski (Polska) średnia punktów: 82,67

87w2016

3 miejsce w grupie: „G” DŁUGOPŁETWE – Gimnazjum im. Jana Pawła II nr 2 w Kętrzynie (Polska) średnia punktów: 80,67

82w2016

1 miejsce w grupie: „H” KLASA OTWARTA – Krzysztof Gajoszek (Polska) średnia punktów: 84,00

94w2016

2 miejsce w grupie: „H” KLASA OTWARTA – Bogusław Miciński (Polska) średnia punktów: 83,33

98w2016

3 miejsce w grupie: „H” KLASA OTWARTA – Andrzej Kociołkowski (Polska) średnia punktów: 83,00

95w2016