Formularz zgłoszeniowy – Dyskowce

Przed wypełnieniem formularza zapoznaj się z regulaminem mistrzostw (kliknij tutaj)

Jeśli nie potrafisz samodzielnie zaklasyfikować swoich ryb do poszczególnych grup przygotowaliśmy dla Ciebie obszerny informator (kliknij tutaj)

Zasady zgłaszania ryb: Jeden wystawca może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 ryb w dowolnych grupach (zgłaszamy je w pierwszej części formularza). Jeśli zgłoszonych zostanie więcej, każda powyżej 5tej ryby zostanie zakwalifikowana jako rezerwowa (zgłaszamy je w drugiej części formularza). Organizator ma możliwość zakwalifikować ryby z listy rezerwowej do konkursu w przypadku braku wystarczającej obsady w poszczególnych grupach. Opłata za każdą rybę zgłoszoną do konkursu wynosi 80 zł. Kwota ta dotyczy pierwszych 5 zgłoszonych ryb. Opłata za każdą rybę rezerwową zakwalifikowaną przez organizatora wynosi 40 zł. Członkom PKMD przysługuje zniżka w wysokości 50% (po 40 zł za pierwsze 5 ryb oraz po 20 zł za pozostałe). Po wypełnieniu i wysłaniu formularza, na adres poczty elektronicznej zgłaszającego zostanie automatycznie wysłana informacja z potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia oraz danymi konta bankowego do dokonania wpłaty. Wpłata przelewem jest ostatecznym potwierdzeniem chęci wystawienia ryb w konkursie, dlatego też jest bezzwrotna.

DZIĘKUJEMY ZA ZGŁOSZENIA – WSZYSTKIE ZBIORNIKI ZOSTAŁY OBSADZONE

 

Wszystkie pola są wymagane

imię i nazwisko
ulica i numer domu
kod pocztowy
miejscowość
telefon kontaktowy
narodowość
adres email

Zgłaszam ryby w grupach (maksymalnie 5 sztuk)

sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk

Zgłaszam rezerwowe ryby w grupach (dowolna ilość)

sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk
sztuk

Potwierdzam, że Regulamin Mistrzostw jest mi znany i w pełni go akceptuję. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu przez Polski Klub Miłośników Dyskowców dla celów niezbędnych do przeprowadzenia konkursu