24
Październik

Wyniki V Polskich Mistrzostw Dyskowców

KLASYFIKACJA GENERALNA – DYSKOWCE DZIKIE

I miejsce:  Andrzej Nowicki

1NAT2015

II miejsce: Robert Wesoły

2NAT2015

III miejsce: Robert Wesoły

3NAT2015

 

KLASYFIKACJA GENERALNA – DYSKOWCE HODOWLANE

I miejsce:  Elżbieta Kraćkowska

1HOD2015

II miejsce:  Tomasz Jagodziński

2HOD2015

III miejsce:  Robert Wesoły

3HOD2015    

Miejsca w poszczególnych grupach barwnych

 

1 miejsce w grupie: „A” HECKEL – Robert Wesoły (Polska) średnia punktów: 82,20

1A2015

2 miejsce w grupie: „A”   HECKEL – Robert Wesoły (Polska) średnia punktów: 80,60

2A2015

3 miejsce w grupie: „A”   HECKEL – Jacek Skwieciński (Polska) średnia punktów: 78,20

3A2015

1 miejsce w grupie: „B”   BRĄZOWE – Andrzej Nowicki (Polska) średnia punktów: 83,60

1B2015

2 miejsce w grupie: „B”   BRĄZOWE – Mariusz Kopacz (Polska) średnia punktów: 82,00

2B2015

3 miejsce w grupie: „B”   BRĄZOWE – Jacek Skwieciński (Polska) średnia punktów: 80,80

3B2015

1 miejsce w grupie: „C”   NIEBIESKIE – Robert Wesoły (Polska) średnia punktów: 83,40

1C2015

2 miejsce w grupie: „C”   NIEBIESKIE – Jake Marriott (Wielka Brytania) średnia punktów: 81,00

2C2015

3 miejsce w grupie: „C”   NIEBIESKIE – Robert Wesoły (Polska) średnia punktów: 80,80

3C2015

1 miejsce w grupie: „D”   ZIELONE – Robert Wesoły (Polska) średnia punktów: 81,40

1D2015

2 miejsce w grupie: „D”   ZIELONE – Mariusz Kopacz (Polska) średnia punktów: 79,20

2D2015

3 miejsce w grupie: „D”   ZIELONE – Bartosz Skwieciński (Polska) średnia punktów: 77,40

3D2015

1 miejsce w grupie: „E”   TURKUSOWE ZE WZOREM – Robert Wesoły (Polska) średnia punktów: 86,40

1E2015

2 miejsce w grupie: „E”   TURKUSOWE ZE WZOREM – Injaaz Discus (Qatar) średnia punktów: 85,20

2E2015

3 miejsce w grupie: „E”   TURKUSOWE ZE WZOREM – Tomasz Jagodziński (Wielka Brytania) średnia punktów: 84,80

3E2015

1 miejsce w grupie: „F”   TURKUSOWO NIEBIESKIE – Tomasz Jagodziński (Polska) średnia punktów: 83,40

1F2015

2 miejsce w grupie: „F” TURKUSOWO NIEBIESKIE – Marek Widur (Polska) średnia punktów: 81,60

2F2015

3 miejsce w grupie: „F”   TURKUSOWO NIEBIESKIE – Renata Nowicka (Polska) średnia punktów: 79,60

3F2015

1 miejsce w grupie: „G”   GŁADKIE CZERWONE – Elżbieta Kraćkowska (Polska) średnia punktów: 88,00

1G2015

2 miejsce w grupie: „G”   GŁADKIE CZERWONE – Janusz Zajonz (Polska) średnia punktów: 86,20

2G2015

3 miejsce w grupie: „G”   GŁADKIE CZERWONE – Stanisław Kaczorowski (Polska) średnia punktów: 85,20

3G2015

1 miejsce w grupie: „H”   GŁADKIE – Andrzej Sieniawski (Polska) średnia punktów: 85,20

1H2015

2 miejsce w grupie: „H”   GŁADKIE – Janusz Zajonz (Polska) średnia punktów: 82,80

2H2015

3 miejsce w grupie: „H”   GŁADKIE – Andrzej Nowicki (Polska) średnia punktów: 82,20

3H2015

1 miejsce w grupie: „I”   DROBNOWZORZYSTE – Injaaz Discus (Qatar) średnia punktów: 83,40

1I2015

2 miejsce w grupie: „I”   DROBNOWZORZYSTE – Elżbieta Kraćkowska (Polska) średnia punktów: 81,00

2I2015

3 miejsce w grupie: „I”   DROBNOWZORZYSTE – Renata Nowicka (Polska) średnia punktów: 80,60

3I2015

1 miejsce w grupie: „J”   GRUBOWZORZYSTE – Tomasz Jagodziński (Polska) średnia punktów: 87,60

1J2015

2 miejsce w grupie: „J”   GRUBOWZORZYSTE – Marek Mularczyk (Polska) średnia punktów: 82,40

2J2015

3 miejsce w grupie: „J”   GRUBOWZORZYSTE – Jozef MINČÁK (Słowacja) średnia punktów: 82,20

3J2015

1 miejsce w grupie: „K”   KROPKOWANE – Injaaz Discus (Qatar) średnia punktów: 85,00

1K2015

2 miejsce w grupie: „K”   KROPKOWANE – Zdzisława Kluczka (Polska) średnia punktów: 78,20

2K2015

3 miejsce w grupie: „K”   KROPKOWANE – Krzysztof Kluczka (Polska) średnia punktów: 77,80

3K2015

1 miejsce w grupie: „L”   NIESKLASYFIKOWANE – Paweł Wójcik (Irlandia) średnia punktów: 83,60

1L2015

2 miejsce w grupie: „L”   NIESKLASYFIKOWANE – Paweł Wójcik (Irlandia) średnia punktów: 82,80

2L2015

3 miejsce w grupie: „L”   NIESKLASYFIKOWANE – Janusz Zajonz (Polska) średnia punktów: 82,60

  3L2015  

Memoriał PBC imienia Andrzeja Ogrodnika

1 miejsce w grupie „PBC” POLSKIE BIAŁO CZERWONE – Stanisław Kaczorowski (Polska) średnia punktów: 83,2

1PBC2015

2 miejsce w grupie „PBC” POLSKIE BIAŁO CZERWONE – Zdzisława Kluczka (Polska) średnia punktów: 81,6

2PBC2015

3 miejsce w grupie „PBC” POLSKIE BIAŁO CZERWONE – Marek Widur (Polska) średnia punktów: 80,8

3PBC2015.